Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hogyan készül a fehérjeturmix?

Hogyan készül a fehérjeturmix?

Figyelt kérdés

Fehérjepor és víz(esetleg tej) kell a turmixgépbe?Esetleg ételt kell belerakni?Ha igen,mit?

Bocsánat,de fogalmam sincs erről.

Ti hogyan készítitek el a fehérjeturmixot?



jan. 29. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
shaker -> 3 dl víz + 30 gr fehérjepor -> alaposan összeráz -> megisz
jan. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

A sima fehérjeshake az csak viz es feherjepor vagy tej es feherjepor

Az egy mas mufaj mikor gyunolcsoket osszeturmixolsz smoothieba es abba teszel feherjeport.

Amugy a feherjepor teljesen felesleges ha eszel a nap soran eleg feherjet pl tojasbol es husokbol

jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Inkább ne akard megtudni...
jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fehérjepor és víz kombóhoz nem kell turmixgép, elég csak egy ilyen shakes pohár amiben összerázod.

Ettől shake. Mert rázni elég.



Ha kerül bele más is, pl fagyasztott gyümölcs, zöldség, magok, ami már vágni-pépesíteni kell kell, az turmix (vagy smoothie).

jan. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Amugy a feherjepor teljesen felesleges ha eszel a nap soran eleg feherjet pl tojasbol es husokbol"


Nem tom, én azt vettem észre, hogy ha reggelente eszek több fehérjét, kevésbé leszek éhes napközben.

Márpedig reggel 5kor a f@szom fog tojást meg húst sütni.


A port meg a vizet összerázom, és már megyek is.



Én amiatt szotam, mert mire megéhezek, már melóban a pultban állok, és ezt tudom kortyonként diszkréten reggelizni. Szendvicseket nem tudnék így.



Egy ilyen turmix lehet jó, ha reggelente nehezen eszel darabosat, de szeretél egy egész étkezést beletenni.

Nekem ezek szépen kiporciózva vannak a frigóban.


Van, hogy mandulatejet teszek bele, banánt, ananászt, citromfüvet és spenótot, fehérjét.


Van, hogy vegyes erdei gyümölcs mixet, baracklevet, zabot és kefírt.



Igazából azt, ami neked jólesik.

jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!