Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Korpovit kekszet vettem,nem...

Korpovit kekszet vettem,nem izlik mit lehetne belole kesziteni?

Figyelt kérdés

Valami edessegre gondoltam,kicsit felturbozva.

Nekem olyan fűrészpor ize van..de kidobni nem akarom.


febr. 5. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Kenj rá mogyorókrémet.
febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Sajt is jó rá.De kenyér helyett bele lehet tördelni a gulyáslevesbe.Vagy akár kolbász,pörkölt,sonka mellé is jó ..Esetleg lekvárt kensz rá.Eszel mellé almát.Úgy mindjárt jobb.
febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Bármilyen sütésmentes kekszes sütiként jó. Nekem sem ízlett, ezért csináltam ilyen kekszből sütit, a kész sütiben szerencsére az íze nem érződött. Igazából olyan sokfajta ilyen kekszes süti van, keress rá. Pl. tiramisut is lehetne, babapiskóta helyett a keksz. Vagy szimplán leöntöd a kekszet pudinggal. De akár keksztekercs is lehet.
febr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
87%
Tord bele joghurtba ra mehet amit talalsz otthon pl lekvar mez stb vagy szinten tord ossze es csinalj belole poharas mascarpones desszertet:)
febr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek.
febr. 5. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Ledarálod és felhasználod darált kekszként. Ha nincs daráló akkor zacsiba vele és husklopfoloval szetzuzod.

Lehet hideg tortak alapja vagy kokuszgolyo alapja

febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bármihez használod fel, mindenképpen fűrészpor íze lesz :S
febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Sajttorta alá összetörve mehet alapnak.
febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
3%
Én semmit se csinálnék belőle. Odaadnám valakinek, aki szereti. Veszel hozzá még ezt azt, dolgozol vele is, aztán lesz egy fűrészpor ízű kókuszgolyód vagy fűrészpor ízű sajttortád :D
febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
23%
Fasírt.
febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!