Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen hamburgerzsemlét...

Milyen hamburgerzsemlét vegyek és melyik boltban?

Figyelt kérdés

Nem csinálok túl gyakran hamburgert, de ahányszor ráveszem magam, mindig megbánom.

Akármilyen hamburgerzsemlét vettem eddig, mind szétomlott a kezeim között. 3 harapás után már úgy nézett ki, mint a hányás, persze finom volt meg minden, de rengeteget ront az élményen.


Retro zsemlét nem akarok venni, mert az hatalmas és feleslegesen sok, maradnék a közepes méretűnél, ami tényleg akkora mint egy kicsit nagyobb zsemle.


Hol tudnék venni normálisat? Milyen márka legyen?


febr. 14. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Pékségekben próbálkozz. Az meg egyedi, hogy ott épp milyen van. De ilyen zacskós nagy áruházit semmiféleképpen ne, mert bomlik szét.


De a legjobb opció, hogyha készítesz te magad. Nem egy nehéz dolog egyébként csak kicsit több idő, mint megvenni.

febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az Auchanban szoktam venni, ha nincs időm megsütni. A helyben sütött fényes zsemlét, nem a kicsomagoltat, azokat nem szeretem.
febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Hát, én nagyon sok mindenből a házit vagy házi jellegűt szeretem, de hamburgerzsemlét valahogy nem érzem a magaménak, inkább 5x sütök pogácsát, ami önmagában is finom, vagy bármi másra fordítom az időmet ami hasznos. Magát a hamburgerzsemlét nem szeretem, a lényeg úgyis az, ami benne van.


Csak kapni valahol olyat, ami nem olyan tré… Gyorséttermekben is normálisat adnak, és ők sem saját kezüleg készítik.

febr. 14. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2# A legközelebbi Auchan 100 kilométerre van. 😞
febr. 14. 13:44
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Az aldinak van egy drágább kicsomagolt zsemléje, amerikai xxl a neve, esetleg azt próbáld ki, az olcsóbbik atomjaira hullik már kettévágáskor...
febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne multinál vedd ez a lényeg, pékségben nagyon jót szoktam venni üti egy kézműves szintet.
febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos messze van neked az Auchan, de mi is ott szoktuk megvenni a bucit amit már fentebb is írtak. Mást nem is ajánlanék jó szívvel. Az összes előre csomagolt szétesik és nem is finom.
febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Lidlben van elég jó zsemle. Probát meg ér
febr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!