Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 4 sajtos vagy Son-Gu-Ku...

4 sajtos vagy Son-Gu-Ku pizzát rendeljek?

Figyelt kérdés
febr. 17. 13:56
A kérdező szavazást indított:
4 sajtos
Son-Gu-Ku
42 szavazat
 1/9 A nagy Levin ***** válasza:
91%
Amelyiket jobban szereted/ kívánod.
febr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Pacalosat.
febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a gumbát nem szeretem, úgyhogy inkább 4 sajtosat rendelnék.
febr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Én a son-go-ku pizzát szoktam előnybe részesíteni, de a négy sajtos sem rossz. Igazából másmilyent nem is rendelnék ezeken kívűl.
febr. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Songoku
febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Sajtosat.
febr. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Svájc válasza:
19%
Most ez komoly?? Erre tényleg érkezik válasz és ezt komolyan megkérdezte valaki?? Akkor én is had...szerintetek boka vagy térdzokni? Vagy mélytányérból vagy müzlis tálból egyem a levest? Vagy jobbra vagy balra húzzam a sötétítő függönyt?? Hmmm?? Segítsetek!! Nem tudok dönteni ezekben és szinte semmiben sem egyedül!
febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gergelice16 válasza:
69%

Ez attól is függ, hogy milyen évszakban vagyunk, de én a bokazoknit jobban szeretem.

A levest pedig inkább mélytányérból szoktam enni, de ha csak kevés van, vagy nincs tiszta tányér, akkor a műzlis tál is jó lehet.

A sötétítő függöny elhúzása sokban függ a környezettől. Talán érdemes abba az irányba elhúzni, ahol kevésbé zavar téged. Ha teljesen semleges, akkor dobj fel egy pénzérmét, és az alapján dönts.

Remélem tudtam segíteni :)

febr. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sonka - "gumba?" - kukorica?
febr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!