Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tőkehalmájtól erős hányinger?

Tőkehalmájtól erős hányinger?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy ez az egyetlen élelmiszer, amiben a legtöbb D vitamin van, az olaja pedig omega 3 zsirsavban gazdag.

3-4 konzervet ettem eddig. Eleinte nagyon jól esett, de csak a tőkehalmáj, mikor az olajat is megettem, émelygés, hányinger következett órákig.

Pár hónapig rá sem néztem. Most újra felbontottam egyet, de már az első falat sem esett jól, pedig direkt próbáltam az olajat lecsurgatni róla. Még a felét sem bírtam megenni, és megint hányingerem lett.


Ilyet tapasztalt már valaki?

Nagyon sajnálom hogy nem bírja a gyomrom, mert a D vitamin miatt nagy szükségem lenne rá, tablettákat nem szeretnék szedni.


márc. 15. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mi a baj a d-vitamin tablettával? Azért mert tabletta, és az valami ördögi találmány?
márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az olajat öntsd le róla azt én sem szoktam elfogyasztani
márc. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egy könnyű étel, én sem tudom megenni úgy, hogy ne émelyegjek tőle, pedig az ízét szeretem, csak hát, túl nehéz...
márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi 3-as, akkor együttérzünk :) érdekes, pedig tényleg nincs erős íze/illata, és mégis.
márc. 16. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
vegulis inkabb okadjatok, nehogy bevegyetek d vitamin formajaban
márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!