Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit keres április közepén...

Mit keres április közepén hazánkban a görögdinnye?

Figyelt kérdés

Ne! Kérlek, nem támadj nekem! Legyél olyan jó! Tudom, a globalizmus meg minden, és decemberben is kapható a nagyáruházakban. Igen, kisebb fajták, és néhány darab van kint egyszerre.

De most több zöldségesnél hegyekben áll. Gyermekkoromban július legvégén, augusztus elején volt kapható. Sokkal később külföldi már június második felében. De hát még tavasz elején járunk.


Nem, nem kapok idegrohamot, nem kötöm föl magam, meg ilyesmi. Csak nem értem, minek. Én megveszek ezért a gyümölcsért. Az egészségemet is kockára teszem, mert cukros vagyok, tilos lenne. De nem áprilisban.


Hogy mit szeretnék megtudni? Hát azt, ti hogyan látjátok? És nem szorít ki ez más gyümölcsöket, amelyeket Magyarországon termesztenek magyar emberek?


ápr. 20. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem szorít ki semmit, mikor lesz magyar dinnye nyilván azt fogom venni mert az a finom, nekem.
ápr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

Áruld már el, ilyenkor MILYEN gyümölcs terem Magyarországon, amit a behozott dinnye kiszoríthatna?

Semmiféle hátránya nem lesz a magyar termesztöknek, ha megfelelö minöséget állítanak elö, akkor azt akkor is megveszik, ha szezonon kivül van máshonnan behozott termék.

ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1, imádom a dinnyét, a héten volt szülinapom, kaptam. Piszok finom volt
ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Piac van. Igény van rá, különben nem lenne kapható. Neked nem kell foglalkoznod mások igényeivel. Ha nem kell az áru, hát lépj tovább. Én se bszogatom mittomén pl a bioboltot hogy minek árul bio cuccokat,hát nem kell, meg átverésnek tartom az egészet. Másnak viszont nem az, és szüksége van rá,megfizeti, stb. Ennyi. Én nem megyek be a bio boltba te meg ne nézegesd a dinnyéket.
ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Málna,áfonya,alma és lehetne még sorolni.Nem terem egész évben nyilván import.De ez így is van rendben.
ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!