Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szeretitek a kecskesajtot?...

Szeretitek a kecskesajtot? Milyen gyakran esztek olyat?

Figyelt kérdés
ápr. 23. 13:18
 1/10 Mad Max2 ***** válasza:
64%
szeretem csak ebben az orbáni jólétben nem igen telik rá, igy nem eszek ilyesmit
ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Piacon szoktunk néha venni. Szeretem, de ritkán van.
ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A feta jellegut, a kemenyet es a kremeset is. Mindig mikor akcios. Havi 1x minimum
ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy termelő készít többek között bazsalikomos füstöltet, no azt imádom.
ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Havonta egyszer.Veszek a helyi piacon.
ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%
én 33 év alatt még nem ettem, de olvastam véleményeket hogy sokan nem szeretik mert "kecske íze van" aztán valaki harcolt velük hogy csak akkor van olyan mellékíze ha koszosan van tartva a kecske, és a vizelete belekerül, nem tudom. a pulykáról is mindig azt hittem hogy ennek a húsnak pulyka szaga van mirelit dolgoknál is stb., aztán annál is írták hogy csak akkor van az ha nincs kellően táplálva, csak tápozva. mostanában sokan panaszkodnak hal ízű csirkehúsról is, azt is oda vezetik vissza hogy haltáppal etetik a végén kiderül majd hogy minden jó lehetne és jobban szeretnék az emberek
ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Mad Max2 ***** válasza:
74%

biztos hogy nincs kecskehúgy a kecskesajtban


Ekkora birkaságot is rég hallottam:D

ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%
az a baj hogy ezek mint antibiotikumos sajtok.. index cikket erdemes elolvasni
ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szeretem, de nagyon ritkán eszek (évente 1-2 alkalom). Egyrészt nem is nagyon kapni mifelénk, másrészt drága. Ez utóbbit meg is értem.
ápr. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Volt kecskénk, sohasem szeretem. Sem a tejét, sem a sajtot, vagy a túrót. Egyik sem. Olyan hülye íze van, amit nem bírok befogadni.
ápr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!