Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A szerecsendió egy része...

A szerecsendió egy része tényleg MDMA-vá (ecstasy) alakul a szervezetben?

Figyelt kérdés
A kérdés nem arra irányul, hogy be lehet e állni a szerecsendiótól, hanem, hogy a benne lévő myristicinből MDMA lesz e a májban.
ápr. 27. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Igen, valóban be lehet tõle állni, de nem, nem lesz olyan jó, mint az MDMA.
ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy van pszichoaktív hatása, (bár én régen próbáltam de nem tapasztaltam) de MDMA lesz belőle a szervezetben? Néhány írás szerint igen, de tudtommal az MDMA létrejöttéhez metamfetamin kell alapanyagnak, elég fura, hogy a máj szerecsendióbol csak úgy előállítja, akkor miért nem szerecsendióból főzik a dílerek az ekit…
ápr. 27. 16:58
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz belole MDMA
ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Nem lesz belőle mdma. Talán a sima mda-hoz hasonlít de egyrészt azt nem sokan ismerik, másrészt az egész élmény a meszkalinra hasonlít. Illetve mintha meszkalinon szívna füvet az ember. Ez sem fedi le teljesen de más drogok közül ezzel van rokonságban.


A sima mda-nak volt egy dizájner variánsa. Na én azt is próbáltam és arra nagyon kicsit hasonlított de csak T+6-8 között mikor pörgetett. A dió ugyanis 4 óra mire egyáltalán megjön (azért eszik sokan éjjel/hajnalban) és utána hullámszerűen jön majd vagy egy pörgős rész a bevételtől számítva 6-8 óránál. Na ez a rövid pörgetősebb rész mda szerű stimuláció (ezért jó ilyenkor a zene).

ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
85%

Az egész élmény tehát mint lefolyás inkább egy gyengébb meszkalinos kaktuszos tripp, és mintha pár óránként ráveretne az ember. Aki többet ezsik 40 g-nél annál már extra erős a fűszerű hatás.

Viszont ez káros a májra. Ha valakinek a kutyája ilyet enne, jó ha eszik rá porrá őrölt máratövis magot, ami egy nagyon erős máj regeneráló.

ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokkal könnyebb túladagolni.


Azt az érték, ami már hat, de nem túl sok viszonylag keskeny, de csébe eléggé üt a cucc.



Ha megnézed mennyire mérgez mondjuk a marihuána vagy az lsd, ehhez képest az MDMA közepes, aztán a szerecsendió ott van a durvábbak közt a heroin mellett.


[link]



Az a kellemesen be vagyok állva érzet helyett sanszosabb a hú basszus, hívd a mentőket mert nem tudom hol áll a feje és hány óra van, de kihánytam már mindent és haluzok össze-vissza.

ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Én erős 2 évtizede diózok de általánosan évente csak 2-3 alkalommal. Nekem kicsit másabb tapasztalataim vannak, és hát elég öreg motoros vagyok ebben a témában. (Más szerektől konkrétan függő vagyok, és működésképtelen az életem.) A lényeg hogy az összes klasszikus drogot használtam az ayahuasca és az ibogain kivételével. Bogyók, kóla, heroin, ketamin, lsd, dmt, látnokzsálya minden játszott.

Itt meg is kell említenem hogy vannak az instant boldogságot okozó porok, amik nagyon erős függőségeket okoznak, és vannak a hallucinogének - amik egyáltalán nem okoznak függőséget.

A szerecsendió addikciós potenciálja pedig kb még a sima füvet sem éri el. Egyrészt rá kell szánni több napot, mert alapjáraton 1 napos a hatása, és utána még 1-2 napot sztondul az ember (nagy dózis esetében). Szóval pl nekem ez akkor fér bele ha 3 napig semmi dolgom.

Szerintem nincs ilyen amit el kell találni. A min dózis 20-25 körül van, 25-35 a közepes, és ilyen 40-50 az extra erős. (40 felett mindenképp kell mellé máriatövis mag őrlemény mert anélkül iszonyat megterhelő a májnak).

Na szóval a hatás tényleg eltérő, és más a lecsengése is. 40 g felett kb menni sem bír az ember egész nap, full kiüt, totál ko. Ilyen dózisnál hallucinációk is jönnek, és az extém ütős hatása jobban hasonlít a herbálra, mint az igazi fűre.


A lényeg viszont hogy szerintem nincs a durvábbak között. Sőt ezt valaki csinálja, kibírja megenni a tömény fűszert, meg a rengeteg mellékhatást - egy időre tuti elmegy a kedve a dologhoz.

Egyébként a marihuana sem. vagy az lsd meg főleg nem mérgez semmit. Az mdma-t lehetne ésszel csinálni csak nehéz tisztán hozzájutni. A heroinról meg pfff na az tényleg gáz szer. Ha egy 10-es skálán mérnék általános drogokat a szerecsendió még a közepes szintet sem ütné meg. Szerintem. De ez csak egyéni vélemény :)

ápr. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szokott olyan is lenni amikor fekete-fehérre vált át a kép amikor bedurvul. Aki nem bírja a vizuális effekteket, halukat stb annak aláírom tényleg nehéz lehet belőni az adagolást :D
ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

Off, de lehet, pont hogy az ayahuascat es az ibogaint kene kiprobalnod. Marmint azokkal jonnek is le emberek a mindenmas szerrol, szoval csak ha a leszokas erdekelne.

ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egy időben árulták legálisan a hajnalkamagot mint lsd rokonvegyületet, (talán lsa?) próbálkoztam néhányszor, de sosem mertem annyit bevenni hogy egyáltalán érzékelhető hatása legyen így képi dolgok terén. egyszer majdnem megszólalt a kutyám, meg jót röhögtem a tv-ben egy unalmas sitcomon amiket sosem néztem. a szerecsendiót már akkor is veszélyesnek írták le, utólag már nem is bánom hogy nem próbálkoztam vadabb halukat okozó szerekkel
ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!