Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A 8 éve lejárt vaníliáscukor...

A 8 éve lejárt vaníliáscukor még jó, ehető?

Figyelt kérdés

ápr. 28. 15:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Sima cukor vaníliaaromával, max. sokat vesztett az "ízéből".
ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baja.Én nemrég 10 éve lejárt pudingot főztem.Száraz,nincs nedvességtartalma,nem romlik meg.
ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
A cukor nem romlik meg 1000 év alatt sem.
ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Baszki, az egy ezer éves darab és inkább elraknám emlékbe 😀
ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ehetö, de nem jó, mert az aromája, illata idöközben eltünt.
ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a roma lehet romlott benne, ami dohos ízt ad neki. Mielőtt beletennéd valamibe, kóstold meg!
ápr. 29. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Cukor korlátlan ideig jó.
ápr. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem akarsz kidobni egy ilyen filléres vackot, inkább az egészséged kockáztatod? Nyilván nem véletlenül van rajta valamilyen dátum. A cukron pl. nincs.
ápr. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

A patikában egy köptetőt (Elixirium thymi compositum FoNo VII.) kértem. A patikus levette a polcról, hozta nézegetve, majd mikor visszajött a pulthoz, elkomorult a tekintete.

- Sajnos ez az utolsó darab és nem adhatom oda önnek, mert közeli lejárati dátumú a termék.

- Nézze asszonyom, én vegyész vagyok. Magamtól is tudom, de az Ön segítségét is kérem, hogy mi a túró tudna megromlani benne? Melyik összetevő az, ami tönkremegy? A nátrium bromid? Vagy a narancs tinktúra? Vagy az alkohol??? Ne kelljen már másik patikába mennem... - mondtam szemforgatva.

- Igaza van! - mondta bólogatva, rám mosolygott, kirakta elém a pultra, és beütötte a pénztárgépbe.

[link]

ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!