Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyit ér egy gombóc fagyi?

Mennyit ér egy gombóc fagyi?

Figyelt kérdés
Mennyit fizetnétek érte maximum?

máj. 12. 17:36
A kérdező szavazást indított:
200 ft vagy alatta
200-400 ft
500-600 ft
700-800 ft
800 ft vagy felette is megéri
Egyéb, fejtsd ki
57 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem szoktam fagyizni diéta miatt, de egyáltalán nem mindegy, miből készül. Ez indokolhat többszörös árkülönbséget, de a magasabb egyéb kiadások is közrejátszanak.
máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
85%
nem éri meg, inkább carte d'ort veszek
máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Tudom, hogy egy csomó mindent bele kell sűríteni a gombóc fagyi árába (munkabér, rezsi, járulékok, meg haszon), de három- négy gombóc áráért veszek egy dobozos, elég jó minőségű jégkrémet. Úgyhogy gombócosat ritkán eszek (nem csak ezért).
máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
500 Ft felénk egy gombóc, nem ér ennyit, mégis mindig tele vannak a fagyizók. Én nem eszem ennyiért, kisfiam, ha kér, kap egy gombócot, de legtöbbször dobozos jégkrémet veszünk.
máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Lidlben 1300 forint 6db pálcikás jégkrém vagy tölcséres fagyit is lehet venni hasonló áron.
máj. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Amennyit fizetnek érte.
máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Nemrég fizettem 770et. Melegem volt, stresszes voltam, fenszi hely volt és finom is volt. Így megérte
máj. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem fagyizok rendszeresen, egy nyár alatt max 1-2 alkalommal ha veszek gombócos fagyit, szóval tök mindegy, nem fog csődbe vinni ha drága sem. A dobozos Magnumot veszem ritkán, de abból is max 1-2 dobozt egy nyár alatt.

Nem mondom, hogy érne 700-800 forintot egy gombóc, de most egy 1600 forintos kiadás egy séta alkalmával nem vág földhöz tényleg. A hat tagú család meg vegyen inkább dobozos fagyit.

máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
Külföldön szoktam fagyizni. 2 euro-t simán kifizetek egy gombócért. 2,5 felett nem szívesen vennék egy gombócot.
máj. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen mindegy mennyit fizetnék érte, mert nem fizetek. Inkább jégkrémet veszek. Ha több pénzem lenne lehet fizetnék érte, amennyiért adják. De az olcsóbb jégkrémekhez képest túl magas az ára. Amit megértek ugyan, hogy miért, de számomra ez lényegtelen.
máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!