Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen ételekhez szoktatok...

Milyen ételekhez szoktatok pestot használni?

Figyelt kérdés
Egyik barátom dícséri, én sosem ettem, de vettem egy üveggel, csak azt nem tudom, mihez szokás keverni/enni.
máj. 14. 21:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tésztaszósz.
máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tepsiben sütött csirkemmellet szoktam vele csinálni (pl csirkemell + pesto + paradicsomszeletek +mozzarella). Vagy pestos tésztát.
máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Spagetti tésztához. Sajtot ráreszelve.
máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Metionin ***** válasza:
100%
Csirkéhez, tésztához de belekentem már tortillába is egyszer a maradékot, az is finom volt.
máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Tésztaételekhez, igen. Van egy tök jó krémes-pestos-csirkés tészta receptem, már régen főztem, de az nagyon jó.


Meg csak simán pirítós, pesto, mozzarella, paradicsom. Az olyan jó melegben, mikor nincs kedved semmit főzni.

máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Pesto tészta 💚 koktélparadicsomot mindenképp, ha van otthon akkor cukkinit és répát rakok még bele, isteni.
máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont most vasárnap ez lesz a kaja:


[link]

máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%

Például:

Zöld Pesto-s tészta és ennek bármilyen kombinációja. Tonhalasan és tejszínesen, vagy csak simán pestoval és pirított mandulával, de igazából rengeteg féle tésztaételbe bele lehet tenni.


Piros Pesto ugyan ez egyébként, de én szoktam például hamburgerbe vagy pizza alapba is tenni belőle.


Szoktam csinálni olyat, hogy pirított bagett, zöld pesto, valamilyen fekete erdei sonka jellegű hús, mozzarella és szárított paradicsom vagy sült kápia paprika.


Nagyon sok féle módon fel lehet használni..

máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább tésztaételekbe de kipróbálhatod párolt rizsbe is pici ajvárral együtt nagyon finom.
máj. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeim nagyon szeretik a melegszendvicset: bagett-pesto-mozzarella
máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!