Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kint felejtettem éjjelre a...

Kint felejtettem éjjelre a tejszínes spenótos csirkét, lehet annak baja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap későn főztem már este, 10 óra körül lettem kész, és 7-kor keltem reggel most tettem el. De ezt kellene vigyem magammal munkahelyre ebédnek és most haragszom magamra nagyon. Szerintetek ennyi idő alatt is lehetett már baja? Szagra nekem elég semleges.



máj. 23. 07:11
1 2
 1/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
38%

Igen, lehet baja, mivel tejszínes.. és az könnyen meg tud romlani.


Persze, ha nem savanyú akkor valószínűleg nincs semmi baja.

máj. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tuti nem merem megkockáztatni, ahogy magamat ismerem. Nagyon mérges vagyok magamra, mert fodmap diétán vagyok, és sajnos nem mehetek át B tervbe, hogy majd rendelek valamit vagy kimegyek kajálni büfébe.. Hát ez van.
máj. 23. 07:45
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Mégis mi baja lenne? Ha 10 körül lett kész, hajnalra hűlt volna ki annyira, hogy egyáltalán betehetted volna a hűtőbe. Amit délre főzök, azt este szoktam hűtőbe tenni, órában az ugyan annyi, mint neked az éjszaka.
máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%
Egy kis adagot - 1-2 evökanál - megmelegítesz és megkóstolod. Ha az íze, illata jó, akkor semmi baja. De egyébként is eléggé kizárt, hogy ennyi idö alatt meg tudjon romolni.
máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 bolognai a kedvencem ***** válasza:
80%

#2


Hagyd már ezt a hülyeséget te is!


Diéta = kalóriadeficit.


Nem kell gyümölcs, meg mindenféle keto, meg más hatalmas baromságok. Ha kalóriadeficitet tartasz akkor ugyanúgy fogsz fogyni. Tehát fogod magad veszel valamit amibe tudod mennyi a kalória, akár egy sajtburgert és nem fogsz hízni egy grammot sem.

máj. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%
Nincs még nyári meleg valószínűleg semmi baja.
máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Biztos, hogy nem enném meg, 20-24 fok van. Ez elég messze van a hűtő hőmérsékletétől.
máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%

#5 az elhet. De van fogyás meg egészséges fogyás. Nem mindegy az embernek melyiketválasztja, habár a rövidtávú eredmény ugyanaz. Az meg megit más tészta ha a fodmapet egeszsegugyi szakemberjavasolta


Kérdező, garantáltan semmi baja nincs a csirkenek. Megnyugodtan eheted akar 3 napig is. Nalam es a csaladomnal is rendszeresen elofordult ilyen. Soha semmi bajunk nem lett.

máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
jesszus mennyi rinyáló ember... semmi baja nem lesz ennyi idő alatt. tapasztalat. mi van, hogy ennél több időre is kint hagyunk dolgokat.
máj. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
38%

Édesem, forrón tetted ki, úgy meg nem is lehet a hűtőbe tenni. Az úgy kb éjfél de inkább hajnal 1 órára hűlt ki annyira, hogy egyaltalán el tudd tenni. Reggel 7ig az nem romlik meg, a forró sütő csírátlanította, a levegőben lévő spórák, bacik mehettek bele, de ennyi idő alatt még egy petricsészében se indulnak meg a dolgok.

Szóval: nem romlott meg. Nyugodtan megeheted.

máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!