Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nem szeretem a húst! Mit...

Nem szeretem a húst! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyook.Anyával mindig azon veszek össze h mért nem eszek húst.De ha egyszerűen szeretem.Jó szoktam enni de nem minden nap egy kis húst de az is csak csirke.Én ritkán eszek húst de ha finom akkor nagyon sokat is eszek,de van amikor nem eszem meg a finomat se.

2012. márc. 19. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Így már világos.
2012. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
„Cinálok bárányt”
2012. márc. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eszik <--- ikes ige, tehát egyes szám első személyben: eszem!
2012. márc. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Emlékeztesd arra, hogy igenis szoktál enni húst is, és sorold fel példaként, hogy legutóbb milyen húsból készült ételeket ettél. Közöld vele, hogy mindezt annak ellenére, hogy igazából nem szereted a húst.

Ha tudod, hogy ő melyik kaját nem szereti (pl. sóska, vagy akármi), kérdezd meg tőle, miért van az, hogy őnála is vannak olyan kaják amit nem szeret, és mit szólna ahhoz, ha valaki megkövetelné tőle, hogy naponta azt egyen?

2012. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
szeresd meg
2012. márc. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D.....de néha belegondolok h szegény állat még élhetne,én meg megeszem....:$$
2012. márc. 20. 17:58
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor inkább ne geyél ha így gondlod, az emberiség mind kihalt volna ha mindenki ilyen korlátolt hülyen mint te. A házi kedvencedet nem eszed meg, de egy haszonállatot ami azért volt tenyésztve azt igen. Ezért vagy a tápláléklánc csúcsán édes kis tinédzser, mert intelligens lény vagy..ha nem akkor legyél te is vega s menj legelni. Ne hisztizz. Ha akarod megeszed ha nem nem. De ilyen hülyeségeket ne írj. Most már az következik, hogy vega leszel s kedesz amjd mindenkit győzködni, hogy milyen szép s jó...
2012. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!