Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tudtok ötleteket rántottához?...

Tudtok ötleteket rántottához? Lehetöleg hús, és szalámik nélkül.

Figyelt kérdés
Imádom a rántottát! Sokszor eszem azt reggelire. Általában paradicsomot, paprikát (csípöset ès èdeset), lila vagy vörös hagymát ès esetleg ecetes uborkát szoktam beletenni.

2013. márc. 17. 07:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag egy átlagos hűtő tartalmának a felét bele lehet pakolni, én is csináltam már paprikával, gombával, hagymával, krumplival, de készítettem már reszelt sajttal, vagy épp túróval. Esetleg kipróbálhatod azt is, hogy a tojásokhoz hozzákeversz egy kanál tejfölt vagy kefírt, egész más lesz tőle az íze, valahogy lágyabb.
2013. márc. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom:)
2013. márc. 17. 07:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Reszeltem már hozzá sárgarépát is.

Volt,hogy egy marék mexikói vegyest raktam hozzá.

Arra is volt már példa,hogy kukoricakonzervből raktam bele pár kanállal.

Reszelt sajt helyett tömlős sajtot nyomtam bele.

Szóval,úgy ahogy előttem írták szinte mindent bele lehet tenni.

2013. márc. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Újhagymával és reszelt füstölt sajttal isteni.
2013. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
En teszek bele egy kanal piros csemege paprikaport, es egy kanal mustart, nagyon finom. A mustar ne legyen tormas vagy csipös hanem sima
2013. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lehet még: hagymát+zöldpaprikát dinsztelek, Nagyon vékonyra szelt nyerskrumplit bele sóval, borssal. Pici vízzel födő alatt puhára párolod, majd visszasütöd zsírjára és azután öntöd rá a tojást.


De ugyanezt indíthatod úgy is, hogy legelőször (teflonban) apró kockára vágott füstölt szalonnát pirítol meg, és arra rakod a hagymát.... és tovább a végéig.

2013. márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Majd ha lesz akármilyen tökféle (fehér tök, pattiszon, cukkini), a hagymát+zöldpaprikát megdinszteled, a kockára vágott tököt sóval, borssal, födő alatt puhára párolod (ekkor víz nem kell alá, a tök enged), amikor a tökféle megpuhult, akkor ütöd rá a tojást.

Persze ízlés szerint lehet más fűszerekkel is.

2013. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mirelit zöldborsót, vagy cukkinit vajon megdinsztelek, fűszerezem és hozzáadom a felvert tojást, elkeverem és a tetejére reszelt füstölt sajtot szórok, ha borsós akkor vágott petrezselyemmel, ha cukkinis, akkor friss bazsalikommal is megszórom.
2013. márc. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
gombával is finom
2013. márc. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
pár evőkanál tejszíntől nagyon kellemesen lágy és krémes íze lesz a rántottának, egyszer próbáld majd ki!;)
2013. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!