Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettetek már Naga Jolokia...

Ettetek már Naga Jolokia paprikát vagy ehhez hasonlót? Ha igen, akkor milyen mellékhatásokkal szembesültetek? Megkóstolnátok mégegyszer?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, olyan, mint a citrom.
2013. jún. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Rendszeresen eszem, tegnap is ettem. Paprikakrémet csináltam belőle, 1:2 arányban hígítottam vastaghúsú kaliforniai paprikával. Semmi extra fájdalom, szenvedés nem volt. Ízt, aromát nem nagyon érzek, csak a csípősségét. Ugyanaz az érzés, mint más, magyar erőspaprikánál. Az evésnél is, meg másnap ürítéskor is. Ettem egy szeletet belőle frissen szedett állapotban is, kb. ugyanaz. Egy egészet a számban azért nem rágnék szét, mint a fekete Youtube-os srác...
2014. jan. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Slowrider válasza:

Én szárítottként vettem egész Bhut Jolokia paprikákat. Számomra nem volt olyan egetverően csípős, mint a California Reaper, bár az illata egyenesen vadul csípősre utal.

Azért melegem lett tőle, meg azt is kell tudni, hogy ez kétszer csíp, és egy nagyon enyhe hasmenést is okoz.

De szívesen megkóstolom bármikor, nem olyan vészes, mondjulk én gyakorlott csilifogyasztó vagyok. Ha valaki nem evett életében csípőset, vagy nem szereti, ne ezzel kezdje el.

2019. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!