Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet Budapesten szabad...

Hol lehet Budapesten szabad tartású állatoktól származó húst venni?

Figyelt kérdés

Ami jobb, mint a szupermarket színvonala (pl spar és CBA).

Szoktam a fehérvári úti vásárcsarnokban is venni, de őszintén, sok különbséget nem fedeztem fel köztük, és néha azt sem tudni hogy milyen helyről származik...

Valaki ismer pl. ilyen kisebb hentesüzletet?



2013. jún. 6. 01:00
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Sezgin (török hentes), Gál Józsi, Károly József és a Márvány utcai hentes áruját személyesen tudom ajánlani, mind fényévekkel jobb, mint a CBA-s tömegáru.


Természetesen a vásárcsarnokok henteseinek 90%-a is ugyanazt árulja, mint ők, csak épp váltakozó árakon.


Ők sokkal jobbak, de ez nyilván az áraikon is látszódik, főleg Gáléknál és a Budagyöngyében. Árban talán a Márvány utcai a legkedvezőbb.

2013. jún. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ivilicious ***** válasza:
volt főnököm most nyáron ugrik be a piacra "A füstös" nevű termékekkel, 100%ban szabadtartott disznókból lesz sonka elsősorban, természetes fszerekkel,tartosító nélkül...bódékbn lesz (elsősorban) áruházakban, mnit pl a vecsési savanyúságok.
2013. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!