Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szoktatok venni Carte D'or...

Szoktatok venni Carte D'or fagylaltot?

Figyelt kérdés

Mi olyan különleges benne?

megéri az árát?szerintem egy kicsit csípős az ára alig 1literhez képest és anyum szerint régen finomabb volt.

Mit gondoltok erről a fagyiról?



2013. jún. 24. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Finom,szoktunk venni.


bár mióta a tescosat megkostoltuk,azóta azt vesszük,annak akciósan 650,nem akciósan 800 literje,és finomabb.

2013. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Finom! Megéri! Szoktunk venni! :)
2013. jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben leárazásnál vettem egy gyümölcsöset, az nagyon finom volt, de az ára nekem is soknak tűnik, így inkább a Lidl-ben szoktam venni, mostanában a Noblissima vanílias és sherry ízűt, az nagyon ízlik és pontosan fele az ára.
2013. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dobozosok közül az egyik legdrágább, ha nem a legdrágább.

Mégis megveszem, mert ha az utcai gombócoshoz mérem, ami sokszor silányabb, még mindig a töredékébe kerül, ha visszaosztom, hogy az csak párszor 4 dkg.


Így arányaiban még mindig jól jövök ki.

Viszont úgy vagyok vele, ha már azt veszem, akkor még ha pár százassal drágább is, akkor inkább a legjobbat veszem, ezeket a kartedóros desszert fagyikat.

Somlóigaluskás, rákócitúrós-os...

Azok tényleg vannak olyan minőségűek, hogy megérik az árukat.

2013. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg drága, viszont nagyon finomak. Én ritkán szoktam venni, mert nem vagyok nagy fagyis, de ha különlegesre vágyom akkor ilyet választok.
2013. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak az epres t szeretem, a desszertes változatok (nekem) nem jönnek be. Akkor veszem, ha akciós, akkor általában 899 Ft.
2013. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!