Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Férjem állandóan a Vadász...

Férjem állandóan a Vadász felvágottat emlegeti, hogy az milyen jó volt. Ki emlékszik rá? Lehet még kapni valahol? Minősége, ára?

Figyelt kérdés
2013. júl. 4. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Még mindig lehet kapni, a Pick biztosan gyárt, de szerintem más cégek is. Nézelődj a hiperek kimérős részlegén.


Minősége felvágottas, olya, mint az olasz, Zala és társai. Ízre fokhagymás-borsos és nagy szalonna meg tömör hússzemek vannak benne.

2013. júl. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2013. júl. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek is a kedvence volt. tényleg olyan, mint írták, és a képen van. a régi minőség nagyon finom ízletes volt, akkoriban semmi adalékot nem használtak. Jó, hogy kérdezted, így már én is rá tudok kérdezni vásárláskor, így meg tudjuk kóstolni a mai Vadászt is :)
2013. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Rámentem a Pick lapjára, és nem találtam vadászt.
2013. júl. 4. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:

akkor nem jó helyen kerested:

[link]

2013. júl. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy van benne allergén, mert én a laktóz intoleranciám miatt csak a laktózmenteseket néztem meg.
2013. júl. 4. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól még a férjed ehet!
2013. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látod, jól sejtettem. Benne van a tej, ugyhogy részemre kilőve, de a Férjemnek majd vadászom a vadászt! Amit nem találok még, az a lecsó kolbász, ami nem tartalmaz laktózt. A fene majd megesz egy jó kis rakott krumpliért. Másfél éve vagyok laktózos, és azt nem ettem azóta, mert csak lecsókolbásszal szeretem.
2013. júl. 4. 10:09
 9/11 anonim ***** válasza:

Te milyen oldalt nézel. itt van az allergén mentes lecsókolbi is

[link]

2013. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az, hogy ez a -mostani- vadász a poros nyomába sem léphet a valamikori vadász felvágottnak!

A férjeddel együttérzek, én is sajnálom a régi hentesárúkat, ízeket.

Zalai, veronai, nyári túrista, "igazi" páros debreceni, olasz felvágott, stb. Név szerint lehet, hogy vannak ilyenek még, de ízben sehol!

Közelünkben van ötcsillagos CBA Príma, de ezeket meg nem találod a hentesárúk között! Van viszont -megszámoltam- 29 féle "párizsi", aminek semmi köze a húshoz! Gyalázat!

2013. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!