Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen élelmiszerekből érdemes...

Milyen élelmiszerekből érdemes a lehető legolcsóbbat megvenni, ahol nincs igazán különbség az olcsó és drágább között?

Figyelt kérdés
Én a körcikkelyes sajtból, ásványvízből és a zabpehelyből általában a legolcsóbbat veszem.

2013. júl. 14. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az olcsóbb és a drágább között mindig van minőségi különbség, tehát inkább az dönt, mire, milyen minőség megfizetésére van lehetőséged.


Az más dolog, hogy pl. nálunk egy zöldséges bevezette, hogy péntek-szombat a meglevő árukészletének jó részét jelentősen olcsóbban adja, mondván: hétfőig úgyis jó része tönkremenne, és kidobnám. Így jelentősen olcsóbb a gyorsan romló gyümölcs (pl. sárgabarack, paradicsom) de most a hétvégén karfiolt adott szinte nevetséges áron (99.- Ft/kg.)

De ugyanígy kb. 2-3 hétig jelentősen olcsóbban vásárolhatsz, ha egy új üzlet nyitott valahol, mert szeretné a törzs-vásárlói körét kialakítani, és valamivel be kell csalogatni a vevőket. Tehát nyitás után pár hétig érdemes odajárni, stb. stb.

Részemről pl. a Tesco-akciók nem vonzóak, mindig felmerül bennem, meglehet, hogy a szavatossági idővel van gond.

2013. júl. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rizs, cukor, só, és a liszt, ha nem sütinek akarod. Vettem már ugyanis olyan lisztet, amiből még palacsintát sem sikerült sütnöm. De nokedlinek, rántásnak...szerintem az is megfelelő.
2013. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!