Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudok mentalevet venni,...

Hol tudok mentalevet venni, beszeszezni?

Figyelt kérdés

Itthon szeretnék különleges limonádét készíteni és menta levelet kell beletenni (fontos!)

Hol szerezhetek be frisset, nem szárítottat?



2013. júl. 16. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy egész mentanövényt, szinte minden áruházban kapható, főleg ahol egyébként is árulnak kerti/konyhakerti növényeket. Kb. 3-600 ft, és ha öntözöd, jó helyen tartod, akkor mindig lesz mentád. Nekem már egy fél méteres rekeszt telenőtt az erkélyen :)
2013. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az igen :)

Hát remélem találok, mert egy kisvárosban lakok és errefelé csak a tescoban van ilyesmi ahova én sose megyek mert autó híján nem lehet megközelíteni...

De ha valahol látok akkor veszek, csak nem tudom hova rakjak mert a cicáim szeretik megrágcsálni a virágokat meg mindenféle növényt :P (Ezért sosem tartok virágot vázában asztalon meg semmit... :S )

2013. júl. 16. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A mentát szerintem nem fogják rágni, az enyémeim sem teszik (ellenben a paprikát azt igen:D).


Egyébként a félárnyékos helyeket kedveli és sok vizet megiszik (legalábbis nálam). Ha nem nedves a földje, öntözd meg mindig, akár naponta is, ha napfényes helyen van (nekem az erkély elég napos, de szépen nő ettől függetlenül). Hamar nagyobb cserépbe kell ültetni, mert szeret terjeszkedni!

2013. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi egy cserepes mentát kiültettünk a kertbe. Ma 5 négyzetméteren mentánk van. Szóval megéri rá az az 500 forint. Tescoban és Sparban mindig látok, pedig szintén kisvárosban lakok.
2013. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet venni a Tesco, Spar, CBA, Coop, Metro, Lidl, Aldi boltokban.
2013. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!