Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Akkor is lehet mogyoróvajat...

Akkor is lehet mogyoróvajat és mályvacukrot kapni a Lidlben, ha nincs Amerikai hét?

Figyelt kérdés
Mikor lesz legközelebb Amerikai hét?

2013. júl. 19. 23:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyíregyházi Lidl
2013. júl. 20. 00:03
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A mályvacukrot nem figyelem, de a mogyoróvaj hegyekben áll évközben is (jelenleg is)
2013. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Azt hiszem mályvacukor szokott lenni máskor is. De mogyoróvaj csak akkor van. Max még akkor ha nem fogy el és még utána is kiteszik. Nem lehet tudni előre, hogy mikor van amerikai hét. De folyamatosan változik. Szóval majd még lesz.

Amúgy mályvacukrot a Tescoban, Sparban, CBA-ban, Aldiban, Coop-ban, stb boltokban is kaphatsz mindig.

Azt hiszem mogyoróvaj a Tescoban és a Sparban is van.

2013. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én pont fordítva vettem észre. Mogyoróvajat mindig látok,a mályvacukorban nem vagyok biztos. :)
2013. júl. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sűrűn vannak ilyen hetek és azt hiszem ha van maradék akkor azokat még eladják :)
2013. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mályvacukor szinte mindig van az üzletekben.
2013. júl. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!