Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire hizlaló kaja a gyros...

Mennyire hizlaló kaja a gyros pitában? Mikor ehetem? Milyen a tápanyag, kalóriatartalma?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A sok zöldség és a csirkehús az jó, az öntet és a pita az, ami miatt több benne a kalória, de azért igenis beleférhet néha, én nagyon szeretem. :) (Nem híztam tőle, pedig az utóbbi időben ettem párszor!)


Egyébként meg: KalóriaBázis.hu

2013. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Viszonyítva a többi gyorskajához, annyira nem vészes, csak nyilván ezt sem kell túlzásba vinni, nyáron strandon becsúszik, de ne váljon rendszeressé.
2013. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Seriallkillah válasza:
láttál már kövér görögöt?
2013. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A pita hizlal,de kérd tortillában, és akkor máris nem olyan gáz.
2014. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Flash! válasza:

Valamint viszonylag sokáig telít,szóval míg a meki után 2-3órával már kajás vagy, a gyrosnál simán4-5óra hosszáig nem leszel újra éhes,mert nem csak felküldi a vércukrodat,hogy aztán menj a következő menüért ,és a következőért.......

Strandon meg pláne ha leússza az ember(Ahogy a kolléga is írta fentebb:),akkor HAJRÁ.

Szóval szeretjük ;D

2014. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!