Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ettetek már mézdinnyét?

Ettetek már mézdinnyét?

Figyelt kérdés
Lidl-ben láttam olyan amerikai focilabda kinézetű méregzöld dinnyét és sárga színűt, amire az volt kiírva, hogy mézdinnye, a zöld szinűre pedig, hogy cukordinnye. Milyen ezeknek az íze, mert illatuk nincs, kőkemények és ránásáre nem tudom megállapítani, hogy érett-e, finom-e?

#mézdinnye
2013. aug. 5. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mézdinnye finom ,de csak akkor ha érett ..
2013. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Déw88 válasza:
12%
nem
2013. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudom, hogy érett, miből lehet megállapítani?
2013. aug. 5. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Ugyanolyan gagyi importált dinnye, mint a többi, csak adtak neki egy hízelgő fantázianevet, hogy megvegye a paraszt.
2013. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bumbi02 ***** válasza:
Miért lenne gagyi, ami importált?:))
2013. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Abban igaza van, hogy idén minden importált gyümölcs vacak, mind éretlen, kőkemény barackok, éretlen dinnyék, stb. , a bolto9kban mást sem kapni, ha nem tudok kimenni a piacra, akkor nincs gyümölcs ami ehető.
2013. aug. 6. 14:59
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

"Miért lenne gagyi, ami importált?:))"

Eddig bármivel találkoztam, ami külföldi volt közelébe sem ért a magyar megfelelőjének.

Szépnek mind szép, sőt, gyönyörű, csillog-villog, hatalmas kerek, de semmi íze...

A magyar meg csúnya, pici, de finom...

2013. aug. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Itt talán egész jól le van írva, amit érdemes tudni e gyümölcsről! Remélem segít!


[link]


Remélem segít! :)

2013. okt. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a képen látható jó érett, így valóban finom lehet, de sajna én még ilyet nem tudtam venni.
2013. okt. 26. 07:22
 10/10 anonim válasza:
A mézdinne egy szuper gyümölcs.Akkor a legjobb ha már élénk narancssárga.Minél narancssárgább.Mostanában már itthon,és Európában is termesztik.Az import főleg télen,az Európában termesztett már nyáron is kapható itthon.Épp most ettem meg kettőt,nagyon jó édes volt,finom.Kissé drága,de van egy előnye,ha biztosan jó dinnyét akarsz venni,ez tuti.Csupa jót tudok csak mondani róla.Ennél nincs zsákbamacska,ha narancssárga,akkor 100% édes.De citromsárga korában is jó azért.Bővebbet olvass a Wikipédián.
2017. aug. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!