Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért lesz hányingerem némely...

Miért lesz hányingerem némely dolgok után, ha megettem?

Figyelt kérdés

Eddig 2 dolognál jelentkezik ez határozottan. virsli, és hal.

Amíg eszem, addig semmi, ízlik is. de miután megettem, olyan 10-20 perccel jön egy tök erős hányinger érzésem. és ha az étel ízét még érzem, az még rosszabb.

Mégis mi lehet ez? tehát azzal nincs gond, hogy megegyem, de miután a gyomromban van, utána kezdem azt érezni, hogy fúj, hogy ehettem meg, mindjárt okádok.

És nem ettem se sokat, se nem volt romlott.

Ez valami rejtély?



2013. aug. 20. 15:07
 1/4 anonim válasza:

Nekem ugyanez van a szőlővel meg nekem is még a virslivel :P

Erre én is kíváncsi lennék hogy miért..

2013. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A virsliben és a halban is sok fehérje van. Lehet, hogy fehérjeérzékeny vagy. Tejtermékeknél nem jelentkezik?
2013. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 idrzsupos válasza:
0%

Nem túl rejtélyes ez.....inkább csak nem szereted a halat és a virslit...ha valami nem ízlik, sőt undorít, nem edd. Én pl. nem szeretem a tejet. Nem allergia, csak nem szeretem- ezért nem iszom és ennyi.

(más egy kicsit, ha eddig nem volt ilyen gondod, csak mostanában van ilyen panaszod- epekő pl. okozhat ilyen tüneteket)

De ha soha nem szeretted- a parizert, szafaládét, egyéb tengeri herkentyűt szereted?- akkor egyél mást, ami nem okoz gondot- a szervezet valamiért jelez, hogy EZT NEM- hallgass "rá".

2017. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ételallergia vagy -intolerancia, nem feltétlenül ugyanaz az összetevő a ludas. Én pl. egyszerre vagyok tojásallergiás és lisztérzékeny is.
2018. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!