Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Itthon is kaphatóak az alábbi...

Itthon is kaphatóak az alábbi "külföldi" csokoládék?

Figyelt kérdés

Most voltam Angliában, és láttam pár olyan csokit, amik nagyon ízlettek, de itthon még nem találkoztam velük. Mivel fogyóban vannak, érdekelne, Magyarországon is be lehet-e szerezni őket?


- Cadbury Dairy Milk Chocolate: [link]

- Kit Kat Dark Chocolate: [link]

- Kit Kat White Chocolate: [link]



2013. aug. 27. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A Kit Kat-ekkel még nem találkoztam itthon, a Cadbury-vel viszont igen, ráadásul több helyen is, bár nem tudnám megmondani, hogy pontosan melyik multiban vagy drogériában. De érdemes nyitott szemmel járnod :-)
2013. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
KitKat-okat itt is árulnak, még reklámozták is őket, hogy pont ezek a fajták azt nem tudom.
2013. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cadbury nincs, Kit Kat Dark nincs, Kit Kat White van!
2013. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hmm... De ezek szerint Cadbury-t is van, aki már látott itthon. Akkor ezek szerint van, csak ritka. Majd igyekszem nyitott szemmel járni. :)


Köszönöm a válaszokat, és, ha valaki tud esetleg pontos helyet/helyeket, kérem, ossza meg velem is. :)

2013. aug. 27. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én még nem láttam ezeket a csokikat, de szerintem a Müllerben érdemes megnézned, ott sok fajta külföldi csoki van
2013. aug. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha valakit érdekel esetleg, találtam egy British Store nevű boltot Budapesten, amelyben vannak Cabdury termékek is:

[link]

2013. aug. 27. 20:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Cadburyt és KitKat Whiteot láttam az éjjel-nappaliban, darkot még nem.
2013. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy tűnik, a dark kuriózum itthon. :)
2013. aug. 27. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!