Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet az alaplevet rizottohoz...

Lehet az alaplevet rizottohoz vegetaval helyettesiteni?

Figyelt kérdés

Most fogok eloszor rizottot csinalni. Brokkolis lesz. Minden recept amit eddig lattam keri a zoldseg alaple hozzaadasat. Ha nem szeretnek kulon ezert zoldseg alaplevet kesziteni eleg ha vegetas leben megfozom a brokkolit, kiszedem, majd azt a levet hasznalom alaplekent?

Koszonom


2013. aug. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Húsleves kocka nincs otthon? Az is jó. De amúgy a vegeta se rossz bele.
2013. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Husleveskocka az jo otlet,vegetaval nem lesz jo en mar probaltam azzal alaplevet helyettesiteni. Pocsek ize lett,fel sem hasznaltam.
2013. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom. Majd veszek leveskockat akkor. A brokkoli mehet ugyanabba a lebe vagy kulon fozzem meg?
2013. aug. 29. 10:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kulon fozd,de abba a fozovizbe is tehetsz kockat. Csak azt utanna ontsd ki,es a natur kockasba tedd a brokkoli:)
2013. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!