Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet jelenleg Budapesten...

Hol lehet jelenleg Budapesten licsit venni?

Figyelt kérdés
A Lidlt ne mondjátok mert kettőben is néztem és még konzervet se találtam... Vásárcsarnok esetleg? Vagy ti hol szoktátok venni?

2013. aug. 30. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekel
2013. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Culinaris boltban is szokott lenni, van honlapjuk telefonszámmal esetleg ott meg tudod kérdezni
2013. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Általánosságban nagyon jó kapcsolatai és különleges termékei szoktak lenni a Vásárcsarnok jobb oldalán, a kb. középen lévő elég nagy alapterületű zöldségesnek, akinél fűszersarok és zöldfűszerek is vannak. Szerintem minden importáru nála, mert francia fokhagymától igazi érett mangón át a tél közepén zöldbabig mindent lehet nála találni. Igaz, az árak tükrözik a kínálatot és a minőséget is, de próbáld meg nála.


Másik hasonló opció a Ferenc körút belső oldalán, a Tűzoltó utcával szemben lévő zöldséges. Ő még nagyobb, mint a csarnokban lévő.


Mindkettőnél kérdezz is rá, ha épp nincs is, lehet tudnak hozatni.


Aldiban, Lidlben szinte biztosan csak télen (december-február) lesz friss, akkor érik a gyümölcs a déli féltekén. Az északin június-júliusban, de akkor gondolom azért nem hozzák be, mert senki se venné a rengeteg más opció miatt.

2013. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SzilKa ***** válasza:
Tescoban és Auchanban szoktam mindig látni.
2013. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...akkor elég ritkán jársz Tescoba :)
2013. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nálunk nem árulnak a Tescoban, ha lenne, akkor vennék
2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy pesti vagyok... :D
2013. aug. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!