Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Lehet valami bajom, ha megettem egy Spar-os vörös vesebab konzervet csak úgy magában, ahogy van?

[link]

Egy ilyenről van szó.

Fingós kommentekkel kíméljetek, azt már tapasztalom.

2013. szept. 4. 19:14  Privát üzenet  

A válaszok
legfeljebb egy hasmenés XD

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2013. szept. 4. 19:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ennek reális kockázata van?

# 2/8Időpont 2013. szept. 4. 19:24 Privát üzenet
Az ég egy világon semmi bajod nem lesz tőle. esetleg éjjel forgolódsz egy kicsit, mert azért nem könnyen emésztődik a babhéj miatt.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 2013. szept. 4. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam. Nem lenne előnyös, ha rám jönne egy foshatnék az iskola kellős közepén.

# 4/8Időpont 2013. szept. 4. 19:26 Privát üzenet
Hasmenés kockázata nincs, inkább az ellenkezője.lassan halad át a bélcsatornán a sűrű bab.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2013. szept. 4. 19:26 Privát üzenet
Nem is lenne tőled szép dolog az aulába fosni :))

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2013. szept. 4. 19:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De akkor tutira nem lesznek ilyen bajaim? Azért biztos ami biztos viszek széntablettát.

# 7/8Időpont 2013. szept. 4. 19:35 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Semmi bajod nem lesz, én is rendszeresen így eszem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2013. szept. 4. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem mangót, zölden. Idővel meg fog pirosodni, mint ahogy a banán is megbarnul? Tegyem zacskóba, hogy gyorsabban érjen?
1 kg fehér (húsú, nem vörös) tonhal ár kb. mennyi?
A vörös hajú nőkről mindig az a többség véleménye, ahogy itt olvasgatok, hogy nem kéne, mindegy milyen hajszín, csak vörös ne legyen. De akkor mit csináljon az a lány, aki...
A makkomon két nagyobb piros-vörös folt jelent meg 3napja, ahogy megtöröltem picit vérzett is. Nem fáj, nem viszket, mi lehet ez? Ugye nem szifilisz?
Mitől van az hogyha sokáig ülök nem teljesen egyenes háttal, akkor ahogy gyűrődik a bőröm hosszú ideig megmaradnak a vörös csíkok?
Melyik vörös szín tűnhet úgy ahogy eredetinek?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!