Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet jó sütnivaló kolbász...

Hol lehet jó sütnivaló kolbászt kapni Budapest-Szentendre környékén?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, ami adalékanyagmentes, nincs a fűszerkeverékben ízfokozó, keményítő, cukor, stb. Csak hús, szalonna és igazi fűszerek pl paprika, só, bors.
2013. szept. 17. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
árban pedig jó lenne 2000 alatt
2013. szept. 17. 18:36
 2/8 acelsziv ***** válasza:
XI. kerben a Bikás -park mellett szombatonként van piac. Ott árulnak nagyon jó mangalica kolbászokat.
2013. szept. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 doboszoli ***** válasza:

Pl. nálam, 1600-ért, de ez sajna Gyöngyös.

Lapocka, tokaszalonna, fűszerek, természete bélben.

Sem E, sem salétrom, sem semmi furmány.

2013. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 acelsziv ***** válasza:
Sőt, ha belegondolok, azok a mangalicások valahonnan Vörösvárról járnak ide. Ha akarod, szombaton megnézem neked.
2013. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hunyadi téri piac, szombatonként, Törőcsik Ferenc hentes Ceglédről nagyon kiváló dolgokat csinál.


Én elég fakezű vagyok a konyhában, de az ő kolbászaival, hurkáival összesen annyit kell tennem, hogy alá vágok némi krumplit, fűszerezem és irány be a sütőbe és mindig isteni lesz. Én már 3 éve járok oda, de mások is értékelik: [link]

2013. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hunyadi tér jó lenne de csak hétköznap :/ Gyöngyös sajna messze van, pedig nagyon jó áron is adod és makkot esznek.. ha tudnék, minden héten bevásárolnék nálad :) A bikás park sincs közel. Vörösvár már jobb, de Szentendre - Pomáz - Békásmegyer - Budakalász, napközben pedig a belváros és óbuda az ahol járok vagy közel van :)
2013. szept. 17. 20:15
 7/8 A kérdező kommentje:
de köszi a válaszokat mindenkit felpontoztam :)
2013. szept. 17. 20:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Budakalászon van egy jó hentes.

ha jól tudom, a Lenfonó Hév-megálló és a Metro közötti szakaszon félúton.

2013. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!