Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc bolti kekszek? Melyik...

Kedvenc bolti kekszek? Melyik a legfinomabb? Mit erdemes venni? Melyik nem tomeny lisztizu?

Figyelt kérdés

Szeretjuk a kekszeket,de folyamatosan csalodunk.Melyik az amelyik igazan jo izu? Az ar mindegy,csak legyen tenyleg elvezheto.

Koszonom elore is!



2013. okt. 4. 09:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Dán vajas kekszet szoktam venni (a jó drágát, sajnos az utánzatok nem finomak). A Lidl-ben szoktam venni az "amcsi" chocolate chip cookies nevezetűt (csokis keksz), azt nagyon szeretem.


Ezen kívül meg pilótát meg vaníliás karikát :)

2013. okt. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Van pár kedvencem:a mézes fahéjas mese keksz, zabfalat kekszek, ezek mind finomak, de kedvencem a csokis,a győri édes kókuszos és a győri édes duplajó.És van egy nagyon finom, a sparban lehetett kapni(nem tudom, kapható-e még),vajas keksz, szögletes alakú és egyik fele finom csokimázas, a csokin egy hajó ábrája látható.
2013. okt. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vajas kekszet imádom(pennyben szoktam venni)

pilóta kekszekben még nem csalódtam

győri keksz már nem az igazi

2013. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt a vajas kekszet szeretem nagyon, aminek az egyik fele étcsokiba van mártva.


Nagyon ritkán veszek kekszet, ha igen, akkor csak olyat.

2013. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom. A pilota nekem tul tomeny es edes,a vanilias karika szerintem regen jobb volt,nekem azt felvaltotta a gyori duplajo,mert olyan az ize,mint a regi vanilias karikanak, de keves helyen latok mostanaban:(. A leibniz vajas keksze,igen az tenyleg finom. A gyori edesek nem rosszak, de regebben karakteresebb izuk volt,ugy mint a vanilias karikanak szerintem. A zabfalatokbol a simat szoktam idonkent,a tobbi nagyon edes. Cookiebol meg nem talaltam jot,de koszonom,akkor kiprobalom,amit irtal! A mese almast sem kostoltam,azzal is megprobalkozom. Amit meg szeretek az a gyori joreggelt kakaos es mogyoros. :) koszonom mindenkinek,zold kez, ha eszetekbe jut mas is irjatok! Bocsi,hogy ilyen finnyas vagyok:)
2013. okt. 4. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Győri édes összes, Pilóta, van az a mix is, amelyikben van perec, meg szezámmagos halacskaforma, meg ilyenek, az is nagyon jó.
2013. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Győri édes jó reggelt kekszből még ami nagyon finom, az a fügés!
2013. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Amit én szeretek még az a darálós keksz, oreo, amerikai csokidarabos kekszek, Tuc kekszek, Chiot is szeretem

2013. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jóreggeltből a mézes-mogyorós a legjobb!! Ja am eszembe jutott a másiknak a neve:) Telekréker:)
2013. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy babapiskóta?:)
2013. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!