Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A PICKWICK teák Elements...

A PICKWICK teák Elements családjának Refreshing AIR tagját keresem. Tudna esetleg valaki segíteni, hogy jelenleg hol, s mely üzletekben lehet megvásárolni? (Nagyobb áruházak kínálatában sajnos nem szerepel)

Figyelt kérdés

2013. okt. 6. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam még róla, és nem is találtam róla semmit a neten, még a pickwick oldalán sem, és az élelmiszer webshopokban sem.


a google kiadta ezt: [link] de mivel a webshop keresője nem, így a termék valószínűleg "rejtett, de megvásárolható" módban van. Ami annyit tesz, hogy most nincs nekik raktáron, nem adja ki az oldaluk ha rákeresel, de a google ki fogja adni találatként. Ettől független ezen a linken meg tudod rendelni max. visszaírják, hogy nincs és mikor lesz, vagy hogy nem lesz.

2013. okt. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Évek óta nem láttam sehol az Elements vonalat, szerintem rég megszűnt már. Írj a Pickwicknek, hátha tudnak segíteni, lehet, hogy más országokban még mindig kapható.
2013. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mint utóbb kiderült, a forgalmazó levélben tájékoztatásul közölte, hogy a terméket átmenetileg kivonták a forgalomból, melyet előtte hosszas marketing kutatómunka előzött meg. A kínálatba való viszakerülést befolyásolhatja a termék iránti újbóli érdeklődés.
2013. okt. 8. 00:55
 4/4 anonim válasza:
Utálom a Pickwick-et.
2013. okt. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!