Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ismer valaki valami jó nassoln...

Ismer valaki valami jó nassolnivalót?

Figyelt kérdés
Tudom,hat után este már nem kellene semmit se enni,ha pedig éhes vagyok feküdjek le,de azért bátorkodom megkérdezni, hogy tud-e valaki valami olyan jó kis nasit ami finom,hosszu ideog kitart, de nem hízlal annyira brutálisan mint a zabfalatok vagy az M&Ms?

2013. okt. 16. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Alma mézzel
2013. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagy dió mézzel. Vagy banánchips (habár az lehet, hizlal). Vagy inkább ilyenkor már ne egyél, hanem igyál pl. rostos gyümölcslevet: édes, mégis laktat és hamar kiürül.
2013. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondok egy jót:

Hurkapálcára húzzál vékonyra gyalult krumpliszeleteket (1 mm), sózs be és tedd be mikróba egy edényre 7-10 percre nagy fokozatra, akkor vedd ki, mikor kicsit kezdenek barnulni a szeletek. Chips lesz belőle, nem is rossz és csak krumpliból van:

http://www.youtube.com/watch?v=c83354c_Ct8

2013. okt. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Már hogy ne kéne este 6 után enni, ha éhes vagy s nem is fekszel korán? Ez egy makacs, buta elképzelés.

Hmmmm... Neked kell tudnod, mi laktat Téged :-/ Ha nem vagyok éhes, nekem akár egy körte is kellemes nass tud lenni (az almától megéhezem, bár éjfélkor már az is működik), de igazából ha csak nass kell, nem étel, akkor iszom valami finom teát :D Ha éhes vagyok és akarok édességezni, akkor jön a morzsóka olajos magból, vajjal, de ebben kifejezetten van kalória, főleg zsírból, ezért jó éhségre :)

Ha olyanom van s még mindig nem vagyok éhes, akár egyes nyers zöldségekkel is elvagyok. Vagy egyetlen aszalt szilvával. Változó. Ha mennyiséget akarok, akkor nem ehetek töményt...

2013. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hmm,az a chip-es jól hangzik . Finom is ? :)
2013. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vmi03 válasza:
Kiflit kis karikákra vágod megpirítod és voilá kész is az esti nasi😊
2013. okt. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kölesgolyó...
2013. okt. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!