Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Milyen (igaz) történeteket...

Milyen (igaz) történeteket ismertek a Mc Donald's-os vagy bármilyen más kaják elkészítésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy dolgozathoz kellene a segítség!

A normális válaszokat előre köszönöm!


2013. nov. 1. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt hallottam egy kolléganőmtől, aki asszem mekiben dolgozott, hogy meg volt határozva, meddig tartható meg egy szendvics az elkészítéstől számítva. ha letelt ez az idő, talán pár óra lehetett, de lehet, hogy annyi sem, egy csúszdán keresztül a szemétbe lökte őket a főnök. A melósok szívesen megették volna, de nem lehetett.
2013. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*mármint a szendvicset ették volna meg, nem a főnököt :)
2013. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
89%
Ezt a kidobálós, lejárós szendvicseset én is hallottam. Úgy tudom 5 perc az időhatár és nyugati országokban zárás után a hajléktalanoknak szétosztják a "kidobált" szendvicseket és sült krumplit!
2013. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én ennek pont az ellenkezőjét hallottam a bátyámtól: azt mondta, volt egy szezonálisan kapható szendvics, amit nem igazán vittek a vásárlók, ezért fogták az ahhoz tartozó húspogácsákat és kollektíven átrakták őket a sima szendvicsekbe.
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
74%
A bátyám ott dolgozott. Azonkívül egy dologról tudok, bár az nem ilyen urban legend: a sültkrumpli azért olyan finom, mert dióolajban sütik. :D
2013. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hamburgban a mekik konyha részébe be lehet látni, hogy az emberek lássák hogyan készül az étel amit megvesznek. Ott kesztyűt is viselnek egyébként a szendvicskészítők.


Azt nem tudom hány perc után dobják ki, de mihelyst kihűlt, már nem használják fel. Van olyan ország, ahol tilos kidobni az ételt, így vannak emberek akiket azért tartanak, hogy megegyék a felesleget. Nyilván itt nem több 100 kimaradt burgert kell elképzelni, csak 5-10 darabot. Szóval ezeken a helyeken a személyzetnek meg kell ennie a maradékot.


Azt is tudom, hogy a meki főként helyi alapanyagokból dolgozik, tehát ha mekis kaját eszel, az valószínűleg Magyarországról származik java részében.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2013. nov. 2. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!