Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet még valahol kapni...

Lehet még valahol kapni rántott hortobágyi húsos palacsintát?

Figyelt kérdés
ez egy mirelit termék, amivel kb egy éve nem találkoztam egyik nagyáruházban sem sajnos
2013. nov. 15. 00:09
 1/5 acelsziv ***** válasza:
ha jót akarsz magadnak, akkor NEM veszel sehol ilyesmit, hanem otthon megcsinálod. Ugyanis pont ez az étel az, amibe belenyomnak minden hulladékot, amit egy konyha kitermel
2013. nov. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem olyan nehéz megcsinálni otthon, én múlthéten csináltam először és nagyon fini lett.
2013. nov. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja a Tescoban vettem, de ahogy megkóstoltam, hatalmas negatív csalódás volt...
2013. nov. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú, de szerettem ezt régen.Évek óta nem láttam sehol.Otthon is meg lehet csinálni, de baromi hosszadalmas és macerás.
2013. nov. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt kerdezi hol lehet venni ilyen- olyan termeket,miert jon rogton olyan valasz,hogy csinalja meg otthon? Nyilvan oka van,hogy venni szeretne,egyebkent nem ezt kerdezne.

Kerdezo,en a tescoban lattam,de mar regebben es a lidlben is talalkoztam hasonloval,nem tudom,idoszakos termek volt e,vagy allando.

2013. nov. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!