Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Sport szelet, Tibi csoki és...

A Sport szelet, Tibi csoki és a Jó reggelt gabonás kekszet hol gyártják? Melyik országban?

Figyelt kérdés

2013. nov. 27. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Többen is kiírták(köztük én is) hogy a sport szelet nem idehaza készül, linket is raktak ki hogy utána tudjon nézni az aki esetleg kételkedne. Nem értem mért kellett lepontozni, ennyire idióták vagytok?
2013. nov. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért nem kell kétségbeesni, nálunk is gyártanak sokmindent, ami a szomszédos piacokon a saját márkanevükön jelenik, ezek a multik már csak ilyenek, hogy termékcsoportok alapján osztják el, hogy mit hol gyártanak, és nem az alapján, hogy milyen márkanév kerül rá. Ráadásul mind EU-n belüli termék, ami egy gazdasági közösség esetén ugye azt jelenti, hogy a közös gazdaságunkat az is erősíti, ha Szlovákiában gyártott terméket vásárolunk (és akkor még nem dobtam be a "határon túli magyar" dolgozók kártyáját az érvelésbe ;) ).
2013. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

"Nem értem mért kellett lepontozni, ennyire idióták vagytok"

Van pár "lepontozótroll", aki véletlenszerűen pontoz le hozzászólásokat, azok tartalmától függetlenül, nem kell/érdemes vele foglalkozni. :)

2013. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Boci csoki cseh... Lehetett tudni hogy valami megváltozott, hirtelen más lett az íze és a formája is. Az egyik legjobb tejcsoki volt, amíg itthon csinálták, utána meg egy közepes fos (köszi Nestlé), még ha nem is olyan rossz mint pl a román americana. Most pár éve piacra dobták retro csomagolással, röhej hogy mennyire hülyének nézik a fogyasztót. Tudom, 10 éves lassan a kérdés, de annyira jó lenne még egyszer a régi boci csokit enni. Amúgy a Boci Mikulás meg nyuszi csoki itthon készül Diósgyőrön, nem rossz az íze, de nem ugyanaz az se, mint mikor a Szerencsi készítette. Állítólag saját tejüzemük volt a csokigyárnál, szerintem azért lehetett olyan finom.
2023. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!