Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kék dán sajt (penészes...

A kék dán sajt (penészes sajt) megtud romlani?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem akciósan amúgy nagyon szeretem ettem is már belőle de most ma ahogy megkóstoltam és savanyúnak éreztem!Megromlott?
2013. dec. 14. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

meg_tud romlani?


Át tud lépni egy olyan határt az érési folyamat, ami után már nem élvezetes a fogyasztása. Ezt nevezheted megromlásnak is. De ez erősen szubjektiv

2013. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mostanában gyakran fogok ki igazán penészes sajtokat. Mármint penészes penészes sajtokat. (,, Hát maga megőrült, hogy mindent kétszer mond, kétszer mond... ") Ha nem esik jól, és túl sok penészt látsz rajta, akkor ne edd meg, csak bosszantó, hogy az ember egy csomó pénzt elkölt erre, hogy egyen egy kis finomat...
2013. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos igen:( A spár kedvenc akciós szokása, hogy darabokban eladja a szerintem lejárt szavidős (ami nem lenne nagy baj ), de erősen túlérett, drága kékpenészes sajtokat.ha szerencsénk van még fogyasztható ízű, de Sajnos már én is belefutottam savanyúba, ami élvezhetetlenné teszi.

Kihasználják az embert, mert normál 4-5 ezer ft-os áron nem tudná megvenni, így viszont kockáztat, és reklamálni sem lehet...

2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!