Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Vettem 6 kg csirkemellet az...

Vettem 6 kg csirkemellet az egyik nagyáruházban, de valami nem stimmel vele. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Szóval eddig mindig tálcás kiszerelésekben vettem, ami 70-91 dk volt. Most egy másik áruházban vettem mert ott 2 kg-os kiszerelésekben van és olcsóbb is. Amikor itthon kibontottam, hogy egy kilós adagokban fagyasszam le, akkor a szaga nem olyna volt mint a másiknak, hanem mint amikor a védőgázas 100-grammos felvágottat kibontom és kijön az a kellemetlen védőgázos szag. Ez vákuumcsomagolt volt és az áll rajta, hogy 2-8 fokon tárolva még két hétig fogyasztható. Az ízén is ezt a szagot érzem. Amikor pedig szeleteltem a kés sokkal könnyebben átsiklott rajta mint a másikon, kicsit mintha omlós lenne az állaga. A csomagon belül kevés folyadék enyhén nyálkás állagú volt. Evés után, pedig mintha kicsit felfújt volna. Mi lehet benne? Dobjam ki az egészet?

2014. jan. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Részvétem...
2014. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szimpatikus, és ma vetted, akkor vidd vissza az áruházba
2014. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már akkor ki kellett volna dobni, amikor észrevetted a nyálkás folyadékot.

Vagy azonnal visszavinni blokkal együtt az áruházba. Ez nem vicc, mert akár szalmonella mérgezés is lehet belőle. Nekem eszembe nem jutott volna megenni egy olyan csirkemellet, aminek más szaga van. Legközelebb légy sokkal óvatosabb, az egészségedre meg figyelj oda! Ha bármi tünet előjön, menj orvoshoz!

2014. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A vákomcsomagolt is védőgázas, és bizony nem kellemes állagú, szagú a benne árult húsféle.

Már én is megjártam, utálom is azt a nyúlós, rosszagú cuccot rajta.nem vennék többet semmi pénzért.

Nem a Metróban vetted? ott árulnak 2 kilós csomagokat, én is ott szívtam meg, oldalassal.

2014. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld nagyon alaposan megmosni, a csirkemellnek sokszor van szaga akkor is amikor még jó.
2014. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!