Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csirkemellel mit tudok kezdeni?

Csirkemellel mit tudok kezdeni?

Figyelt kérdés
Meg lehet simán főzni vagy mit tudnék vele kezdeni? Kaptam, de az olajos rántott dolgokat nem szeretem sütni meg nem tudom, mert nincs megfelelő edényem amit sütőbe rakjak, esetleg adjam oda valakinek?
2014. jan. 19. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dobd rá egy pici hagymára (a hagyma alá tegyél egy kicsi vajat, olajat, bármit) csinálj belőle egy jó kis tejszínes gombás csirkemellet csőtésztával.
2014. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz ez jól hangzik, utána nézek
2014. jan. 19. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
meg lehet sütni "steak"-nek is (a sütése hasonló a marhához: vastag szeletre kérget sütünk nagy hőmérsékleten, utána sózunk-borsozunk és kisebb hőmérsékleten tovább sütjük.)
2014. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felvágod kockákra vagy csíkokra, serpenyőben megpirítod, veszel gombát, hagymát, cukkinit, kukoricát, borsót, vagy bármi mást, amit szeretsz, öntesz rá tejszìnt, fűszerezed, rizzsel, tésztával isteni. Vagy veszel a boltban üveges szószt, uncle ben's, knorr, stb, ráborítod a húsra. Ezt tegnap csináltam: húslevesből kiszedtem a húst, ledaráltam, besamel mártással, tojással, sóval, borssal tejföllel gyurma állagú masszát gyúrtam, hengereket formáztam, lisztbe forgattam, majd olajban kisütöttem.
2014. jan. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálam a héten ez lesz a sorsa :)


Brokkolis-szezámmagos csirkecsíkok sült tésztával


Természetesen a hagyományos alapanyagokból, nem kókuszolajjal, meg teljes kiőrlésű tésztával..

2014. jan. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 20. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!