Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Wessex Mill gluténmentes...

Wessex Mill gluténmentes lisztet (1,5 kg) hol érdemes venni? Hol a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
Culinarisban vettem 1500ért.

2014. jan. 19. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még nem is láttam ilyen lisztet egyik diétás boltban se. Az ára nem rossz, a többihez képest. Sütöttél már belőle? Milyen?
2014. jan. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először szétesősnek tűnt, de végül sikerült belőle zsemlét sütni. örülök neki, hogy összejött. Mára kicsit kemény és tömött lett, ezzel kell még valamit kezdenem, hogy levegősebb legyen valahogy. talán több élesztő kell bele?
2014. jan. 21. 16:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Amarántot pl. tudsz bele tenni (puffasztottat), azzal levegősebb lesz. Burgonyapehellyel meg kevésbé szárad ki másnapra. Abból egy ek kell kb, és akkor egy picivel (10-20 ml) több viz. Amúgy ezek a gm cuccok másnapra mind szárazak kicsit, mikró, piritó vagy szenyósütő segit rajtuk :D

Mióta diétázol?

2014. jan. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az ötleteket:) ma sütöttem belőle kenyeret, vacsorára eszek belőle és megírom milyen lett. :) tettem bele egy kanál őrölt lenmagot, hátha.

szeptember óta csinálom, de nem a gluténra vagyok érzékeny, hanem valami más gabonafehérjére. :/

2014. jan. 23. 17:11
 5/9 A kérdező kommentje:
a kenyérnek kicsit ragacsos lett a belseje de talán a lenmagtól.. viszont pirítva nagyon finom:)))
2014. jan. 23. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
És hogy derült ki a problémád? Allergiavizsgálat?
2014. jan. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, bőrteszten voltam és ott. de diétával most teljesen jó.lassan lehet visszaállítani a gabonákat, ha majd összeszedem a bátorságot :D
2014. jan. 24. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:
A lisztérzékenységet nem is nézetted meg? Vagy az negativ?
2014. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
az negatív, szóval glutént ehetek.
2014. jan. 26. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!