Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek lehetséges hogy a...

Szerintetek lehetséges hogy a kenyeret mérgezik valamivel? Meg a pékárukat általában.

Figyelt kérdés

Mióta nem eszek ilyeneket nyugodtabb, lassabb kiegyensúlyozotabb, sokkal boldogabb vagyok. Aztán visszatértema kenyérveéshez és borzalmasan "lehúz",

több alvásidő, fájó izületek, koncentráió zavar, nyughatatlan elme, folyamatos szexuális vágy..

Rakhatnak valamit adalékot a lisztekbe?



2014. jan. 24. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem mérgezik, csak egész egyszerűen a liszt, amelyből a pékárut készítik, emberi fogyasztásra nem alkalmas.
2014. jan. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
hát olyasmi mint a cukor a kenyérben található szénhidrát. hirtelen feldob, aztán lehúz.
2014. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
dihidrogén-oxid
2014. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Az lehetséges, hogy fogékony vagy a neten terjedő hülyeségekre és a placebo hatás meg a hinni akarás miatt jobban érzed magad, amikor nem eszel kenyeret.


Az, adalék meg méreg, mimás. Gondolom a csemtrélben is hiszel?

2014. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hmm... a kenyér, mint afrodiziákum. Erre még sose gondoltam :D
2014. jan. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az lehetséges hogy csuklóból regaálsz, mint eg automata robot, és még eszed sincs hozzá? Ha már magyarul írod akkor kemtrél, angolul pedig chemtrail. válassz! És mivel nem vagyok teljesen szellemi fogyatékos mint te, hiszek benne. Vagyis emlékszem arra hogy hogy gyerekorormban a repülőknek egyáltalán nem ilyen volt a kondenz csíkja. Már ha felbírod fogni mi az. Amit a kenyérrel kapcsolatban írtam pedig saját tapasztalat, ha nem lennél egy automata két lábond jár droid( szótár használta javasolt) akkor kipróbálnád te is. És sokan mások ugyanazt mondják amit én. Lehet neked is feltűnne, ha odafigyelnél mit eszel és milyen hatása van.
2014. jan. 25. 15:58
 7/10 A kérdező kommentje:
csak te ahhoz élőhalott vagy hogy saját tapasztalat alapján következtess. marad a TV meg a baratok közt, hajrá!
2014. jan. 25. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Most jól leoltott titeket!
2014. jan. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


hátha ez hasznos lesz ...

2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát itt aztán mindenki kapta a magáét. Szerencsére a kérdező olyannyira felvilágosodott élettapasztalt személy, akinek már felhatalmazva érzi magát (persze jogosan) arra, hogy másokat leosszon. Forgalmam nincs, minek írom ezt le, hiszen felesleges, de már egy napja azon forgok, hogy vajon a viharsarkon kívül hol él még ilyen állatfaj, mint a kérdező. Jogos, a pékáru tényleg válthat ki ehhez hasonló problémákat, nem véletlen hogy sokan hangoztatják a jelen társadalomban már nincs szükség rá, túl sok (nem túl jó minőségű) energiát hordoz a korábbiakhoz képes inaktívabb egyedek részére. DE azért érdekelne, hogy képzeled a mérgezést? Brüsszelből 2004 óta megjött a parancs: Mírgezni ke' a nípet!! Jogos, hiszen Európa lakossága nem öregszik és nem ritkul kellő ütemben. Erre rá kell segíteni. Hol a kenyeret mérgezik, hol repülőkből permeteznek, sőt az ivó víz is gyanús egy ideje. Mindenki tudja, hogy a felső 1% jobban jár, ha meghal a nép, mert azok önző módon nem hagyták eddig a nehéz fizikai és szellemi munkához odaférni őket. Így bosszúból kiirtják azokat, akik látszólag fenntartják számukra a jólétet és a biztos billiárdjaikat. (Síma első éves 5 kredites tárgya a közgazdászoknak: hogyan irtsd ki a háztartásokat, a gazdasági folyamatok és a profit egyik alap tényezőjét)



Budapest ezen felfogásból elfogadta a szigorú parancsot, hiszen a magyarországi népesség is úgy meg van sokasodva, hogy azt már leírni nem lehet. S Árpádék szent földjére már évezredek óta fenik, hegyes kis fogaikat a reptoid zsidók. Az állam az egészséges életmódot a dohányzásról való leszokást csupán azért hirdeti már évek óta, hogy álnok tervét elfedje. Hisz minden értelmes (nem droid) ember tudja, az országok túlélik lakosok nélkül is. A gyógyszergyárak (akik az összeesküvés résztvevői) is igen nagyot profitálnak ebből. Mert a néhány, évente lemérgezett emberből nyilván sokkal nagyobb hasznot tudnak kiszedni, mintha a lakosság nagy része 90 évig élne, s szépen venné 65 éves korától az ilyen-olyan gyógyszereket, ahogy ma is veszik, de csak max 10 évig oszt vége az életnek nevezett játéknak. A belépés óta így havi rendszerességgel, álcázott teherautók tízezrei szállítják a központilag kiosztott mérget a pékségekbe, vagy a pékségek beszállítójának. Ezek látván a saját vásárlók megritkításában kínálkozó gazdasági lehetőséget, simán elfogadják, s a munkásaik is hasonló véleményen vannak. Utóbbiak annyira fellelkesedtek, hogy némelyikük túlbuzgóságában nem csak veszi, hanem lopja is a mérgezett árut. Amit imént még maga készített el, egy óra múlva már büszkén rakja gyermekei tányérjára: Tessék, srácok egyetek anyu báriumos sütiéből.


Én pontosan emlékszek, hogy gyerekkoromban, amikor apám kivitt bagolylesre a városban, megtámadott egy denevér. Ha ebből indulok ki, akkor azóta valaki lemérgezte a denevéreket is, mert már így felnőtten lényegesen kevesebb denevértámadást élek meg. A hold is ezerszer közelebb volt, s az iskola mászókája, (ami akkora, mint most én) egy várnak látszott. Ennyit arról, hogy az ember mire emlékszik a gyerekkorából. Arról nem is beszélve, hogy úgy sejtem kedves kérdező, annyit értesz a repüléshez, mint én. Véletlenül sem lehet, hogy azoknak a gépeknek más hajtóműve volt, véletlenül sem lehet, hogy az elégetett üzemanyag származékok a sokkal szennyezettebb légkörben máshogy viselkednek, mint régen? Hirtelen ezt tudom elképzelni: a légkör "sűrűbb" a benne levő szaroktól, ezt a hajtóműből kiáramló levegő felmelegíti s az egyébként is forró égéstermék szemcséivel közösen már egy nagyobb mennyiségű bázist jelentenek a rájuk lecsapódó víznek, amiből az egész csík masszívabbnak, vastagabbnak tűnik és sokkal tovább meg is megmarad.


Nehogy véletlenül, belegondolj a dolgokba, amiket összehordasz, tekints mindenkit drogidnak. Az ilyen embereket csak sajnálni tudom. Mert megtanultatok olvasni, csak mellőle hiányzik a gondolkodás szabadsága. Ráadásul milyen jogon hívsz te valakit szellemi fogyatékosnak akár hol is, nem hogy akkor, amikor az a te feltett kérdésedre válaszolt.

2014. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!