Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol kapható jó minőségű...

Hol kapható jó minőségű sajttal töltött pulykamell?

Figyelt kérdés
Eddig Tesco, Lidl kilőve, nagyon mű ízük volt. A Penny-s jó volt, amíg meg nem újították, mostmár az se az igazi. Múltkor voltunk hamburgerezni egy helyen, és ott is boltit sütöttek, de az nagyon nagyon finom volt! Hol lehet jó minőségű sajttal töltött husit kapni?
2014. febr. 27. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor csinálj otthon magadnak. jobban jársz .olyan sajtott teszel bele.
2014. febr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol. minden gyorsfagyasztottba gagyi sajtot raknak. Ha magadnak készíted el otthon akkor tudsz bele venni rendes sajtot.
2014. febr. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Volt már, hogy csináltam itthon, de néha jó lenne valami "nem pepecselőset" is gyorsan kisütni. Amúgy tényleg a házi készítésű a legjobb!
2014. febr. 27. 10:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak az a gond, hogy a sajt "osztályon aluli" ezekben, hanem ha a mellehús nem szeletben van, hanem "vagdalt húsból" készített akármiből, akkor ott már a húsban is van sok minden akármi!

Amit pedig otthon készítel, az biztos, hogy színtiszta mellehús, nem egy összedarált valami!

2014. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
A "gyorsan kisütök valamit" úgy is készülhet, hogy sokat elökészítesz és adagokban lefagyasztod - akkor ugyanolyan gyorsan el tudod készíteni, mint a boltit, csak nem szemetet eszel
2014. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kényes vagyok az ilyen mirelit cuccokra, de meglepő módon az S-Budget sajttal töltött pulykamelle jön be jelenleg a legjobban. Régen volt tescos sajátmárkás rózsaszín tasakos, na az isteni volt, de sajna kivonták a forgalomból :(
2014. febr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
mirelitből eddig csak rántott csirkemell darabokat találtam eddig, ami színhúsból készült, és csak a panír volt kissé...khm...érdekesebb összetételű az elvártnál, azt néha veszek, ha tényleg 5 perc alatt akarok vacsorát csinálni. Sajttal töltött cuccokat, pláne pulykát soha nem vennék (pulykát amúgy sem).
2014. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajttal toltott husban nincs tapasztalatom, a silany sajt miatt feladtam a keresgelest. Sima csirkenuggets, fasirtgolyok es halrudacskak terem viszont a Saga es az Iglo termekeivel nincs gondom. Sajat markasat nem volt batorsagom probalgatni.;)
2014. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kizárólag csak a panírozott csirkeszárny, panírozott csirkecomb amit megveszek, és tárolok a fagyóban időhiány esetére. (Hungerit termék) Ezek kizárólag abban a formában, alakzatban vannak a zacsiban, ahogyan azt a csirkéről levágták, és nincs darálva, stb. stb.
2014. febr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Alkalomadtán, ha nagyon muszáj, veszünk és eszünk.

Ez nagyon finom, sem mellék-, sem rossz íze nincsen, és nem is túl drága:

[link]

2014. márc. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!