Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » "EVA" márkájú tonhalat evett...

"EVA" márkájú tonhalat evett már valaki? Vagy ajánlanátok "relatíve" olcsó de finom tonhalat?

Figyelt kérdés
rio mare nagyon drága, szeretnék valami olcsóbb alternatívát. Ezt láttam a CBA-ban de ahhoz nem olcsó hogy megvegyem és ne legyen jó
2014. ápr. 11. 18:29
 1/4 doboszoli ***** válasza:
52%

Én is kizárólag a tonhalból készült konzervet fogyasztom, (szardínia, makréla,hering, és társai kizárva) a fenti márka finom, de elég húzós, a kis dobozkával.

Inkább az aprítottat szoktam venni,(pl. TUNA) arra figyelve, hogy "növényi olajban" legyen, ne "sós lében, vagy saját levében". Mondjuk én az olajjal együtt tunkolom, fene a gusztusom.

A király nálam a tőkehal máj, ami ugyan jó drága, de megéri.

2014. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Férjem kedvence az EVA és Ő igen inyenc. Jó a konzerv, és az ára is közép. Olajosat vegyél, ne paradicsomosat.
2014. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
34%
Próbáltam a Rio mare-t, nekem nagy csalódás volt.
2014. ápr. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) ki fogom próbálni, most pont akciós a CBA-ban :)
2014. ápr. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!