Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A The Donut Library fánk...

A The Donut Library fánk hasonlit az amerikai sütőben sült könnyű fánkokra? Vagy inkább az a szokásos magyar olajos . Mint pl a tescoban kapható?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 02:10
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Amerikai stílusú. Nem pampuska.
2014. ápr. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

A Tescos az nem fank, az egy zsirban tocsogo, de valahogy megis szaraz, tomeny es izetlen tesztamassza. Nem kostoltam, de nem is tervezem.

A Library teljesen mas.( Hozza kell tenni, az amerikai fank alapbol nem egy konyu tesztas fank, tomorebb, az allamokban kostoltam a Dunkin felet.) Nem uszol az olajban tole, normalis ruhaban, gusztusosan fogyaszthato. Nagyon edes, de ez hozza tartozik. Sok fajta izesites van, erdemes elmenni, mert szerintem az egyetlen hely, ahol itthon FANKot vehetsz.

2014. ápr. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Amerikában is bő forró olajban sütik a fánkokat, tömör a tésztája és nagyon édes. Plusz amit beletöltenek meg rá tesznek, cukormáz, díszítés, stb. az is tömény cukor.

A Tescoban kapható, nem annyira olajos, nem olyan édes, könnyű és finom a tésztája.

2014. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor meglátogatom!
2014. ápr. 30. 19:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól a válaszolótól kérdezném aki volt kint amerikában,hogy a krispí kreme fánkot is kóstolta-e?
2014. ápr. 30. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt nem. A Dunkin volt, amit sok filmben lattam, igy termeszetes volt, hogy ha mar ott vagyok, nem hagyom ki. Nem vagyok fankrajongo, de ha mar ott voltam...:)

Milyen az a krispi?

2014. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van amerikában a fánk burger és azt ezzel a krispy fánkkal csinálják ezért is érdekelt annyira mert kiakarom próbálni :)de sajnos magyar oldalakon semmi sincs róla
2014. ápr. 30. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!