Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Reggelire hogy tudom fogyaszta...

Reggelire hogy tudom fogyasztani a zabpelyhet?

Figyelt kérdés

1. Nem tudom milyen zabpelyhet vegyek, ami egészséges

2. Jó az, ha reggelire tejbe beáztatom, és úgy eszem?

3. Tudnátok olyan zabpelyhet linkelni képpel, ami egészséges, hozzáadott cukor nélkül?



2014. máj. 14. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Kásaként? Sokan este tejbe/vízbe/kókusztejbe áztatják, reggelre megszottyad, és ízesítve megeszik. Én inkább főzöm: fél deci tej és ugyanennyi víz keverékét felforralok, beleszórok 3-4 ek zabpelyhet, takaréklángon főzöm, amíg besűrűsödik. Gyümölccsel nagyon finom, almát kockázok bele, vagy banánt karikázok, esetleg barackot. De fahéjjal, kókusszal is nagyon finom, ha dőzsölök, egy kis kapucsínót adok hozzá.

Ha nem akarsz bele cukrot, rakhatsz mézet, nyírfacukrot, eritritet.

2014. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
zabpehely tálkábq szintjéig felöntöm vízzel berakom 1 percre a mikróba, felszívja az összes vizet, majd általában csokis tejsavófehérjével ízesítem, ritkábban mogyoróvajjal, lekvárral, mézzel, kakaóval (szerencsi nem nesquik..), fahhéjjal...
2014. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

Lereszölsz 5 ómát egy tálba. Azé ötöt, mert hat|alma|sok. Szóva mikó ez mögvan, akkó hozzáadó annyi zappelyhet, hogy az néked mögfelelő állagú lögyen. Tesző még ehhő őrölt fahajt, de ha nem szeressed, nem muszáj. Mögkevered, oszt edd kanállal.

Jótvágyat! :)

2014. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó:):) Így biosz vizsga után ez jól jött:):)!
2014. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A marka mindegy, a lenyeg, hogy natur legyen.

Eheted rengeteg modon:

Hazi muzli:zabpehely, mazsola, olajos magvak, gyumolcs

Zabkasa

Tejbezabi (recept:google)

Turmixba is kivalo, tartalmasabb, surubb lesz tole.

Hazi zabkekszet is keszithetsz vele.

Natur joghurtba keverve mezzel es gyumolccsel is finom

2014. máj. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ha reszelek almát 1 tálba,beleszórok tetszőleges zabpelyhet, aztán lehet is kajálni? :D
2014. máj. 14. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!