Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet Szegeden jó minőségű...

Sajtostejföl kérdése:

Hol lehet Szegeden jó minőségű étkezési burgonyát venni?

Figyelt kérdés
Piacon, zöldségesnél belefutok jobb-rosszabb minőségű krumpliba, de sajnos nem találtam olyan eladót, akitől egész évben biztonsággal vásárolhatok. A legtöbb helyen kapható krumpli piros héjú, belül sárga, megsütöm hasáb formában, és édeskés ízű, vizesnek tűnik, hajlik. Nem sózással szeretnék kompenzálni! Többször sikerült keserűt venni (pedig nem volt zöld). Próbáltam már keresni a témában, és azt láttam, még az éttermeknek is nehéz lecke ez. Az eladóknak sokszor halvány fogalmuk sincs a burgonya fajtáját illetően, csak van a piros és a sárga. Olyat is hallottam, hogy a Sparban többféle felhasználási célút kapni, ezért legutóbb ott vettem. Bár a csomagolás szerint még 3 hétig szavatos volt, találtam benne több olyan fonnyadtat, hogy csavargatni lehetett és romlott szagot árasztott. Ezeket kidobtam, de a többiből is faragni kellett a szürke részeket, amelyek a krumpli húsában változatos mélységben előfordultak. Így ezt a krumplit sem lehet megfőzni héjában. El vagyok keseredve. Már az sem baj, ha drága lelőhelyet javasoltok, mert ez a 2 kg-os takarmányminőségű is majdnem 600 ft volt.

2014. jún. 11. 12:58
 1/6 anonim válasza:
tesco
2014. júl. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha találsz 1 jó minőségű zöldségest , vagy a piacon, 1 jó kereskedőt akkor mindig nála vásárolj, de addig próbálkozni kell.
2014. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sparban a fehér krumpli jó
2014. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a Sparban a zacskós krumplik közül a fehér a jó.
2014. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
krumpli, 3 hét szavatosság. ezt már eleve nem venném meg.
2014. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

08-15 14:44

Igen, azt keresem!

2014. szept. 16. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!