Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb kenyer...

Melyik a legjobb kenyer nemetorszagban? En golden toast eszek. Melyik egeszseges? Vagy mindegy?

Figyelt kérdés

[link]


1.American Sandwich

4.Körnerharmonie Sandwich


elsö feher,masodik ilyen magvas.Ezek vannak a Nettoban amik sokaig elalnak,es aranylag finomak is.de sztem a magvas jobb,vagy ugyanaz mint a feher,nem egeszsegesebb? Csak kar h ilyen draga. 600 ft kiloja.



2014. jún. 12. 08:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Pékségben lehet finomakat kapni,csak elég húzos az ára, én a kék goldent szoktam venni,vagy van 0.55 centért is hasonló ezekhez,szinte az összes boltban.
2014. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

(ezek a fajták nálunk is ilyen drágák, sőt...)



Visszatérve a kérdésre, ebben a kategóriában tökmindegy, hogy fehér vagy magvas ami az egészségességet illeti.


Ezek mindegyike agyonra van b@.szva tartósítóval meg állományjavítókkal (nem véletlenül áll el sokáig) szóval kenyerek között a lehető legegészségtelenebbek, ami csak létezik.


Ami egészséges, az egyszerű alapanyagokból készük, nincs tele műanyaggal, ennek fejében viszont egyáltalán nem állnak el sokáig. Nincs mitől.


Ha össze kéne hasonlítani egy hiper-szuper teljes kiőrlésű rozsos, magvas, stb ilyen jellegű tartós kenyeret a legszecskább legcsicskább legolcsóbb sima egyszerű fehér kenyérrel, ami csak liszt van, meg kovász meg víz meg só, torony magasan a fehér kenyér győzne!


Ha egészségeset akarsz, vegyél rozskenyeret, aminek minimum 50% a rozsliszt tartalma. Ne ilyen permetszeres zacskós vackot, hanem sima hagyományos egész rozskenyeret.

2014. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi.lehet benezek majd a paksegbe,bar ott elijesztöen magas arak vannak.Ti melyik reszen eltek? mennyi ideje?es mit dolgoztok?en csak 2 honapja vagyok kint,de mar azt hiszem kezdtem megszokni,es nem hianyzik az otthonlet.bar parom a jo magyar kenyeret,meg a turo rudit igazan hianyolja. :)

Es elözönek,itt kint hol,vagy hogyan talalom meg ezt az 50%-os kenyeret,mi a neve,es mennyibe kerül?

Lehet itthon kene sütni,van csomo kenyersütö gep a neten elado.parom mar emlitette.nem tudom milyen lenne. :)

2014. jún. 12. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, de félreértettél, és itthon élek Magyarországon.

Csak épp biztos vagyok benne, hogy Németországban is van sima tartósítószer mentes kenyér, és biztos, hogy van rozskenyerük is, nem csak búza.

Nem tudom, hol lehet beszerezni.

Gondolom bármelyik élelmiszerboltban. Pl interspar biztos van ott is.

2014. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Balance Brot a Lidlben. 100 grammjaban van 40 gramm szenhidrat, es az is a jobbik fajtabol...
2014. aug. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!