Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ti megvennétek egy élelmiszert...

Ti megvennétek egy élelmiszert, ha meglátnátok a címkéjén, hogy Ukrajnából származik?

Figyelt kérdés
Én a radioaktív sugárzás és Csernobil miatt nem szívesen.
2014. jún. 29. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A magyar határról visszapattant talán a sugárzás?

Rengeteg cikk foglalkozik nap mint nap korunk károsító anyagaival, az ipari hulladéknak csúfolt mű kajákról stb., hogy az ember már levegőt sem mer venni.

Ezzel szemben Krisztus születésekor kb. 250 millió ember élt a földön, 1776 körül értük el az 1 milliárdot, 1946-ban kb. 2,5 milliárd ember élt, ma meghaladtuk már 7 milliárdot.

2014. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Semmi baja nincs.
2014. jún. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2014. jún. 29. 22:45
 4/9 anonim válasza:

Remélem tudod, hogy a csernobili katasztrófa során MO-ra jutott cézium-137 nagyjából fele még mindig megtalálható a talaj felső részében.

Ha a reaktor helyére időközben nem húztak fel egy konzervgyárat nagy baj nem lehet.

2014. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam enni ukrán csokit meg lekvárt.
2014. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan megenném, régen volt már Csernobil és a fertőzött területeken nem állítanak elő élelmiszert. Ezzel az erővel minden Japánból származó kajánál is aggódhatnál.
2014. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

Erre csak ezt tudom írni....

2014. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, de nem Csernobil miatt, hanem a jelenlegi politikai helyzet miatt.
2014. jún. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ukrajna tőszomszédságában lakunk, mindennaposak az ukrán élelmiszerek a faluban, de át is lehet menni érte (15-20 km). Én amiért nem veszem, és nem eszem, mindennek van egy jellegzetes "ukrán" íze :/ Akár csokoládé, akár sajt, bármi...

Konkrétan nem tudom körbeírni ezt az ízt, de ha kimegyek, és bemegyek egy boltba, ott is érzem...

2014. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!