Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet hamisítvány a tészta?

Lehet hamisítvány a tészta?

Figyelt kérdés
Gyermelyi tésztát vettem a madaras A-betűs üzletben. Akciós volt. Vitték, mint a cukrot. Rögtön láttam, hogy nagyon hasonlít a csomagolása, az alján és tetején lévő kis kockák csíkok, a felirat is más betűstílus de feltűnően hasonló! Mondom, biztos, hogy csak új dizájn. De az íze egy ócska vacak tésztáé, nem az az íz, amire várt az ember, amit megszokott! Szétfőtt, nem is "szíporított". Komolyan, felháborít. Hogy történhet ez? Ki a hibás ilyenkor a vevőn kívül? Bolt vagy a cég? (a csomagoláson minden ugyanaz a gyártó, mint az eredetinél. Vagy azért, hogy "nesze, egyétek, itt a proli verzió is"? ...Már nem tudom, hogy mit higgyek.

2014. júl. 13. 13:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
igen, proliverzió.pl. sparmárkás dolgok is ilyenek...pick gyárt nekik, meg pöttyös, de mégse olyan jó.
2014. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
ezért nem kell ócska helyen vásárolni!
2014. júl. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Mit jelent az, hogy "szíporított"?


Mellesleg lehet, hogy egyszerüen másik fajta tészta, pl nem 8 tojásos, hanem 2 vagy hasonló.

2014. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Aham, az utolsónak lesz igaza, kérdező. Lehet durumtészta, kevesebb vagy többtojásos, azoknak másfajta a csomagolása is.:)


kizárt, hogy az Auchan hamisítaná a Gyermelyi tésztát, gondolj bele, ipari mennyiségben eladva azt? azért ez nem egy 100 forintos bolt a körúton:)

2014. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ahogy mondtam, rá van írva, hogy GYERMELYI. Megpróbálok valahogy képet feltölteni és megmutatni. Iszonyat. És nem a gagyi tésztákról beszélek én általában, hanem erről az egyről. és nem is arról, hogy vannak a jó gyárak és abban is suttyó módon legyártják a rosszat de azt viszont NEM a drága márkanév alatt futtatják, hisz bolondok lennének magukat alázni! Egyébként nem én pontoztam le senkit.
2014. júl. 13. 19:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves második, de jó, hogy ilyen burzsuly vagy, hogy nem jársz ilyen boltokba :D De jó :D örülünk neked h te ennyire menő vagy.
2014. júl. 13. 19:10
 7/18 A kérdező kommentje:
Szaporít-ot akartam írni, vagyis hogy nem fő össze kicsire, hanem szép nagy lesz. Mennyiségileg is több a főzés miatt.
2014. júl. 13. 19:11
 8/18 A kérdező kommentje:

Rendben van, hogy nem egy-az-egyben egyezés van itt, de én kapásból arra gondoltam, hogy jé, megújulnak. Nagyon sok ember mgondolta ezt.

[link]

2014. júl. 13. 19:28
 9/18 A kérdező kommentje:
semmi hozzászólás pedig innentől vártam volna a tényleg hasznos beírást. Mindegyik megdőlt, amit mondtatok.
2014. júl. 14. 21:08
 10/18 anonim ***** válasza:

Megdőlt?

Ott van nálad a zacskó, ha kell, kukázd ki, nézdmeg rajta a gyártó nevét, és írd ide.

Akkor majd további elméleteket gyártok.

2014. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!