Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet még ilyen tölcséres...

Hol lehet még ilyen tölcséres fagyit venni?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amiből csoki,vanília, meg eper volt és a "gombóc" közepén egy csokicsík futott le egészen a tölcsér aljáig. A tölcsér alján meg már elolvadt és már csak az olvadt csoki volt (meg a maradék fagyi). Régen a family frostos tölcséres mix volt ilyen de most megváltozhatott vagy valami mert már nem olyan (kipróbáltam, az alján nem olvadt csoki van, és a tölcsérben nem fut végig a csokicsík). Emiatt most kicsit csalódott vagyok mert az egyik kedvenc fagyim volt :( Lehet még ilyet kapni valahol? Ha igen hol? Az algidás Cornetto hasonlít valamiben ehhez (van e benne OLVADT csoki)

U.i.: a family frostos akkor sem működőtt ha egy kicsit kiolvasztottam és nem annyira fagyosan ettem)



2014. júl. 14. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ben. Legalábbis régebben ott vettem.De ott csak eper és csoki volt ha jól emlékszem.
2014. júl. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lidl-s tölcséres fagyi! Nagyon finom! Van belőle csoki, eper, vanilia és a tölcsér alján olvadt csoki, 99ft.
2014. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaj nagyon köszönöm :)
2014. júl. 14. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Sparban is, Tescóban is, Lidlben is... csak jól körül kell nézni :)
2014. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sparos sajátmárkás elég hasonló
2014. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!