Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Foodbox-ról vélemények?

Foodbox-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Olvastam a neten, hogy nem túl jó, és jó drága is. Viszont néhol ezek túl lehúzósak, és kíváncsi lennék a ti véleményeitekre is, mert gyakran nem lesz rá lehetőségem, hogy "saját" kaját egyek.

2014. júl. 28. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy ideig ezen éltünk, mert azért annyira nem drága, mintha netről rendelnénk a kaját.

Igazából nekünk főleg a bolognai ízlett, a többire már nem emlékszek. Ahhoz képest, hogy ilyen doboz kaja, szerintem elég jó, meglepődtünk amikor először kóstoltuk.

2014. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, a négysajtoshoz volt szerencsém, kicsit mellé nyúltam vele, de talán túl komolyak vtak az elvárásaim. Mindenesetre megkóstolom a bolognaisat is, hátha jobb lesz.
2014. júl. 31. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!